Dywaniki gumowe Citroen Jumper 02-06

od 3 do 14 dni
Dywaniki samochodowe
Cena: 101,99 zł
  • Dostępność: Jest
  • Koszt dostawy: od 12 zł
  • Sklep motoautko.pl dołoży wszelkich starań by przesyłka została nadana w ciągu jednego dnia roboczego.
  • Termin ten może ulec zmianie jeśli:
  • 1. zamówienie zostało złożone po godzinie 17 w dzień roboczy (czas wysyłlki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy)

  • 2. wybrana została płatność przelewem, ratami lub kartą (czas wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie firmy)

  • 3. zamówienie zawiera produkty z terminem realizacji dłuższym niż jeden dzień roboczy (przesyłka wysyłana jest dopiero po skompletowaniu całego zamówienia)

 
Gumarny Zubri / Doma została utworzona w 1935 roku, tuż przed okupacją, a przed II wojną światową, jako filia firmy najstarszych w Europie Środkowej zakładów gumowych Optimit w Odrach.

Gumarny jako spółka która jest producentem związków gumy i wyrobów gumowych. Stawia na ochronę i tworzenie bezpiecznych i zdrowych warunków pracy dla swoich pracowników i ich ciągłe doskonalenie, w tym zapobieganie zanieczyszczeniom i zagrożeniom zawodowym.

GUMOWE DYWANIKI PODŁOGOWE IDEALNIE DOPASOWANE DO SAMOCHODU

Citroen Jumper I 2002-2006

KOLOR GRAFIT (ciemny szary)

kod produktu: 156 02 938 3

Wycieraczki pasują kształtem dokładnie do samochodów osobowych i ciężarowych.


Dywaniki samochodowe wykonane są z gumy wysokiej jakości i spełniają wszystkie wymagane normy odnoszące się do właściwości takich jak ścieranie, zapach, wytrzymałość, itp.Te specjalne dywaniki dokładnie powielają podłogę samochodu, dla którego są przeznaczone.

Wysokość krawędzi 12 mm zapewnia doskonałą czystość wnętrza samochodu.Aby zwiększyć żywotność dywanów wzmocniono bieżnik kierowcy.

Przeciwko przesuwaniu się dywany na dolnej stronie posiadają antypoślizgowe ogonki.Konstrukcja naszych dywaników powoduje zatrzymanie wody i zanieczyszczeń uniemożliwiając wydobycie się ich na nie zabezpieczoną przestrzeń samochodu.

Dywaniki sprzedawane są w komplecie.W celu zapewnienia odpowiedniego poziomu jakości i technicznych aspektów produktu fima GuZu posiada system zarządzania jakością zgodnie z normą ISO 9001/2000, ISO TS 16949:2002, ISO 14001:2005.01 kwietnia 2011 - Gumarny Zubri otrzymał z Toyota Europe Award Samochodowego w Project Management kategorii dla aktywnego rozwoju Dla projektów 770L (Toyota Verso S) i 080A (Lexus CT200h).Firma bieżąco uczestniczy w targach branżowych prezentując nowości w ofercie.