Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

O firmie

Motoautko rozpoczęło swoją działalność w branży motoryzacyjnej w 2008 roku. Od tego czasu zajmujemy się sprzedażą akcesoriów samochodowych dla Klientów z całej Polski.
Pierwsze kroki stawialiśmy w Internecie, prowadząc sprzedaż internetową. Bardzo szybko zyskaliśmy grono stałych Klientów i postanowiliśmy otworzyć w 2012 roku swój pierwszy sklep stacjonarny – mieści się on w Warszawie, przy ulicy Grochowskiej 172.
Motoautko rozwijało się w bardzo szybkim tempie, osiągając po kilku latach status jednej z największych w Warszawie firm zajmujących się sprzedażą akcesoriów samochodowych.
W związku z dużym zainteresowaniem ze strony Klientów otworzyliśmy drugi sklep stacjonarny – przy ulicy Anecińskiej 23 na warszawskiej Białołęce.

Profil sprzedaży
Motoautko to wiodący polski sklep internetowy, posiadający swoją siedzibę w Warszawie.
Oferujemy szeroką gamę produktów związanych z użytkowaniem samochodu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo artykuły w następujących kategoriach:
- bagażniki samochodowe (bazowe i rowerowe)
- chemia i oleje
- diagnostyka samochodowa
- dywaniki
- łańcuchy
- foteliki dziecięce
- plandeki
- pokrowce samochodowe
Nasi sprzedawcy są do dyspozycji naszych Klientów, udzielając profesjonalnych porad i podpowiedzi wszystkim osobom nie znającym się na wielu skomplikowanych aspektach:
- dopasowania i montażu bagażnika
- dopasowania i montażu pokrowców
- dopasowania i montażu łańcuchów śniegowych
- dopasowania i montażu plandek
- diagnostyki samochodowej

 

Współpracujemy z takimi producentami jak:
Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem na Polskę takich firm jak:
Decydując się na współpracę z Motoautko, otrzymają Państwo nie tylko unikatowe produkty, ale także solidność, rzetelne doradztwo, jasną politykę handlową oraz pewność szybkich dostaw.
Kierunek rozwoju
Firma jest ukierunkowana na stały rozwój we współpracy z solidnymi producentami. Nasze plany zakładają współpracę zarówno z zagranicznymi, jak i krajowymi dostawcami. Wierzymy, że dalsza inwestycja w polskie firmy wesprze rodzimą gospodarkę.
Podstawowy fundament Motoautko to młody, pomysłowy zespół, który jest siłą napędową w tworzeniu całego projektu. Nasza firma wierzy w ogromny potencjał drzemiący w tym pokoleniu, w zamian oferując mu szanse rozwoju.
Skupiamy się na stałym udoskonalaniu standardu obsługi oraz szybkości realizacji zamówień. Chcemy, aby nasze propozycje jak najlepiej odpowiadały potrzebom najbardziej wymagających Klientów. Głównie stawiamy na jakość i oryginalność asortymentu. W związku z tym stale rozszerzamy naszą ofertę o kolejne produkty, śledząc najnowsze trendy w branży motoryzacyjnej.
W naszej opinii najważniejszym partnerem firmy jest Klient. Staramy się, aby każdy był zadowolony z proponowanych usług oraz zakupionego produktu.
Plany firmy zakładają ekspansję rynków zagranicznych oraz budowę sieci kontaktów z partnerami handlowymi z całego świata.
Nasza wizja i idea biznesowa

 

Misja:
Zagwarantowanie wyposażenia aut naszych Klientów w produkty najwyższej jakości.

 

Wizja:
Być największym polskim sklepem internetowym w branży motoryzacyjnej, zachowując przy tym prokonsumencką postawę.

POLECAMY

UCHWYT ROWEROWY

Jeżeli szukają Państwo sposobu na bezpieczny transport swojego jednośladu, to zachęcamy do skorzystania z praktycznego rozwiązania jakim jest samochodowy uchwyt rowerowy. Jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom zarówno modele mocowane na dachu auta jak i na jego tylnej klapie. Zapraszamy do wyboru najbardziej odpowiadającego Państwu rozwiązania.

BAGAŻNIKI SAMOCHODOWE

Wszystkim osobom, które chcą zwiększyć ładowność swojego auta, oferujemy praktyczne i łatwe w montażu dachowe bagażniki samochodowe. W naszym asortymencie znajdą Państwo rozwiązania dedykowane różnym modelom pojazdów, a także elementy potrzebne do ich przymocowania. Zapewniamy, że u nas znajdą Państwo akcesoria znacznie poprawiające bezpieczeństwo i komfort jazdy.

POKROWCE NA SIEDZENIA SAMOCHODOWE

Jak sprawić, aby tapicerka pojazdu nawet podczas jego intensywnej eksploatacji zachowała swój pierwotny wygląd? Odpowiedzią na rozwiązanie tego problemu są pokrowce na siedzenia samochodowe, które znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu. Klientom proponujemy rozwiązania wykonane m.in. z bawełny, żakardu, alcantary, a także eko-skóry zarówno w wersji miarowej jak i uniwersalnej.

pixel