Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Rozgałęziacze samochodowe

( ilość produktów: 6 )

W dzisiejszych czasach elektronika spotykana jest na każdym kroku. Nie da się ukryć, że urządzenia potrzebujące odpowiednich dawek prądu do sprawnego działania otaczają nas ze wszystkich stron, a przy tym często są właściwie niezbędne do prowadzenia satysfakcjonującej, wygodnej i jednocześnie owocnej egzystencji. Maszyny działające w oparciu o rozwiązania elektrotechniczne zarówno poprawiają komfort naszego życia, jak również pozwalają pracować skuteczniej i wydajniej, dzięki czemu wykonywanie zadań prowadzących do osiągnięcia finansowych korzyści staje się po prostu o wiele łatwiejsze.

Do czego służy rozgałęziacz?

Cały proces do działania wymaga jednak zapewnienia odpowiednich ilości energii elektrycznej. Może to być utrudnione zwłaszcza w dłuższych podróżach, kiedy to kolejka urządzeń oczekujących na podpięcie do gniazda potrafi się znacząco wydłużyć. Ładowarki do telefonów, laptopów, zasilanie radia CB i inne zadania – to wszystko stoi przed jednym gniazdem. Jeśli zatem w twoim aucie często znajdują się głodne prądu urządzenia, doskonałym pomysłem będzie inwestycja w rozgałęziacze samochodowe. Są to urządzenia przeznaczone do użytku nie tylko przez maniaków elektroniki. Ich zalety doceni bowiem każdy, kto choć raz stanął przed koniecznością oczekiwania na wolne gniazdo po to, by móc naładować swój sprzęt.

Gdzie kupić rozgałęziacz? Tylko w Motoautko.pl!

Rozgałęziacze samochodowe znajdą zastosowanie w każdym aucie, w którym zawsze znajdzie się coś do naładowania. Kilka wyjść pozwalających na podłączenie wielu urządzeń będzie nieocenionym wsparciem zarówno w przypadku przewozu całej rodziny, jak również wypadu w dłuższą trasę, kiedy to w samochodzie mamy rozmaite urządzenia zasilane za pomocą gniazda 12V. Warto przy tym wspomnieć, że wiele z naszych rozgałęziaczy posiada również wyjście USB pozwalające na zasilanie urządzeń za pomocą zwykłego kabla współpracującego z tym standardem. Dzięki „złodziejkom” ze sklepu Motoautko.pl już nigdy nie zabraknie miejsca na ładowanie poszczególnych urządzeń, a ty będziesz mógł cieszyć się ich właściwościami w każdym miejscu, niezależnie od celu podróży!

Rozgałęziacze USB – wygodne i praktyczne

Rozgałęziacze dostępne w naszym asortymencie to przede wszystkim urządzenia przystosowane do współpracy z ładowarkami przeznaczonymi do podłączenia poprzez gniazdo zapalniczki 12V. Dodatkowo w ofercie posiadamy również akcesoria samochodowe pozwalające na bezpośrednie podpięcie kabla USB, dzięki czemu można ładować urządzenia również bez uciekania się do zakupu specjalistycznych zasilaczy samochodowych. Rozdzielniki pozwalające na podłączenie wielu urządzeń to jednak nie wszystko!

Nie tylko ładowarki

W ofercie Motoautko.pl znajdują się również urządzenia poprawiające właściwości użytkowe twojego samochodu. Wszystkim kierowcom dbającym o porządek polecamy zwrócić uwagę na pistolet sprężający powietrze, który umożliwi dbanie o higienę i czystość wnętrza pojazdu w prosty i skuteczny zarazem sposób. Do tego dochodzą przejściówki zmieniające ilość pinów w gnieździe podłączania przyczepy, co umożliwia zmianę standardu łączenia z europejskiego na polski.

Zapraszamy do kontaktu!

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących zarówno specyfikacji technicznej sprzętu, jak również jego parametrów użytkowych, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym sklepem. Nasi konsultanci z przyjemnością rozwieją wszelkie wątpliwości, a także doradzą w kwestii wyboru odpowiedniego sprzętu. Kontakt możliwy jest poprzez formularz dostępny z poziomu każdej oferty, a także tradycyjną drogą telefoniczną. 

pixel