Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Maty samochodowe

( ilość produktów: 43 )

Maty samochodowe to propozycja dla tych kierowców, którzy podczas podróży chcą jeszcze bardziej poprawić komfort użytkowania swojego samochodu. Tego typu rozwiązanie polecane jest zwłaszcza tym osobom, które często podróżują na długie dystanse, a wiele godzin spędzają za kierownicą. Maty samochodowe na siedzenie nie tylko poprawą codzienną ergonomię korzystania z auta, lecz także pozytywnie przyczynią się do utrzymania odpowiedniej temperatury ciała, zmniejszy bóle pleców i zniweluje do zera sztywność karku.

Dodatkowo taki sprzęt w pozytywny sposób wpłynie na estetykę wnętrza, z jednej strony zmieniając je nie do poznania, a z drugiej chroniąc tapicerkę przez niebezpiecznymi dla niej zabrudzeniami.

Dobry nastrój dzięki wygodnej macie

Dostępne w naszym sklepie pokrowce na siedzenia to sprzęt praktyczny, wytrzymały i jednocześnie przyjemny dla oka. Maty samochodowe, które oferujemy klientom, zaprojektowane zostały w sposób gwarantujący doskonałą wygodę użytkowania niezależnie od zasiadającej na niej osoby. Produkty z tej kategorii poprawią twoje samopoczucie, co może mieć duży wpływ na jakość twojej jazdy, ze szczególnym uwzględnieniem poziomu bezpieczeństwa. Zmęczony organizm gorzej funkcjonuje: zmniejsza się wtedy czas reakcji, pojawić się może senność. Nie bez przyczyny jest także wpływ na zdrowie – im dłużej pozostajemy w zmęczeniu, tym gorsze jest jego ogólne funkcjonowanie.

Maty samochodowe dbają o zdrowie

Osobom uskarżającym się na częste bóle pleców spowodowane długotrwałym pozostawaniem w pozycji siedzącej polecamy zwłaszcza maty wyposażone w funkcję masażu. Masujące maty samochodowe skutecznie pomagają w zmniejszeniu uczucia zmęczenia, rozbijając przy tym obrzęki w naczyniach krwionośnych i poprawiając ogólne krążenie krwi. Rozluźnienie mięśni, które jest efektem ich działania, skutecznie poprawia naszą wydajność za kółkiem. Najprostsze z nich to pokrowce wykonane z użyciem koralików, które oferują funkcję masażu biernego, nie pobierając przy tym prądu. Dla najbardziej wymagających klientów oferujemy materac masujący Medix+, który dzięki wyposażeniu w 12 silniczków potrafi pracować w różnych trybach, a dodatkowo posiada funkcję grzewczą. Można go używać także poza samochodem.

Ochrona siedzeń – czysto i schludnie

W przypadku mat samochodowych nie można pominąć ich funkcji estetycznych. Wszystkie z nich pomagają w utrzymaniu zadbanego stanu tapicerki, nierzadko też odświeżając wnętrze auta swoim wyglądem. Kierowcom przywiązującym szczególną uwagę do prezencji wnętrza polecamy produkty firmy Atra. Są one wykonane z wysokiej jakości weluru, a dodatkowo wyposażone są w ergonomiczne profilowanie. Laminat z grubej pianki zapewnia siedzisku odpowiedni komfort, natomiast miękkość materiału sprawia, że w aucie zapanuje naprawdę przytulny nastrój. Miłośnikom czworonogów polecamy natomiast wykonany z ekoskóry pokrowiec na tylną kanapę Orlando. Dzięki niemu tył twojego auta będzie utrzymany w należytym porządku, bez względu na pasażera, który będzie tam podróżował. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz dostępny przy każdej ofercie. Nasi konsultanci z przyjemnością odpowiedzą na pytania, udzielając przy tym niezbędnych porad.

pixel