Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Maty antyszronowe

( ilość produktów: 22 )

Zapewne niejeden raz w życiu doświadczyłeś sytuacji, kiedy wychodząc rano, zastałeś swój samochód z mocno zmarzniętą przednią szybą. Jest to bardzo kłopotliwe, gdy spieszysz się do pracy, a usunięcie lodu z szyby jest  czasochłonne i zarazem niezbędne, aby móc bezpiecznie poruszać się samochodem. Aby uniknąć takich sytuacji niezwykle pomocna będzie mata antyszronowa, która dzięki wielofunkcyjności chroni przednią szybę nie tylko przed mrozem, ale również wszelkimi zanieczyszczeniami zewnętrznymi.

Jaką matę antyszronową  wybrać?

Głównym zadaniem plandeki jest niedopuszczenie, by lód oraz śnieg osadzał się na samochodzie, powodując zaszronienie szyb. Dokonując wyboru skoncentruj się przede wszystkim na tym, aby mata była wykonana z odpowiednich materiałów, które nie spowodują, przymarnięcia jej do szyby oraz nie spowoduje jej porysowania. Materiał jaki oferujemy w naszym sklepie jest lekki i miękki oraz odporny na ekstremalne warunki atmosferyczne. W tym segmencie prym wiodą produkty od firmy GREMEX z półki Premium MAXI. Są to naprawdę sporych rozmiarów maty, które spokojnie zaspokoją potrzeby wszystkich użytkowników samochodów osobowych. Modele o rozmiarze medium są przeznaczone do szyb o wysokości 100cm oraz o szerokości zazwyczaj 145cm. Warto podkreślić, że większa osłona antyszronowa sprawi, że będziesz mógł osłonić przed zamarznięciem również boczne przednie szyby oraz lusterka. W ofercie mamy kilka rodzajów osłon, które różnią się sposobem zakładania. Te szersze mocowane są na haczyki przy felgach lub kołpakach, natomiast krótsze egzemplarze zatrzaskiwane są przez przednie drzwi, co prezentuje się wyjątkowo estetycznie.

Coś na lato

Dobra wiadomość jest taka, że oferowana przez nas mata antyszronowa na przednią szybę z powodzeniem może być wykorzystywana również w lecie. Oczywiście, w tym wypadku nie będzie już chronić przed mrozem, a nadmiernym nagrzewaniem się wnętrza samochodu. Sprawdzi się tutaj wielofunkcyjna mata SUMMER PLUS, która może być z powodzeniem użytkowana zarówno w warunkach letnich, jak i zimowych. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które sprawi, że z jednego produktu możesz korzystać w zasadzie przez cały rok. Zachęcamy Cię do szczegółowego zapoznania się z naszymi propozycjami, ponieważ przygotowaliśmy dla Ciebie wiele mat antysłonecznych i antyszronowych, które pochodzą od najlepszych i cenionych na rynku producentów. Jesteśmy absolutnie przekonani, że Ty również docenisz ich zalety i już niebawem zdecydujesz się zabezpieczyć swój samochód przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.   W razie, gdybyś miał jakiekolwiek dodatkowe pytania na temat oferty, to nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na każde z nich, ponieważ zależy nam na dopasowaniu oferty do modelu auta oraz Twoich potrzeb. Jeżeli wciąż nie jesteś przekonany, polecamy zastosowanie klasycznych narzędzi wspomagających odśnieżanie, jakim są szczotki i skrobaczki do szyb.

pixel