Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Klucze samochodowe - warsztatowe

( ilość produktów: 11 )

Poszczególne elementy samochodu da się wymienić jedynie poprzez odkręcenie i dokręcenie ich przy użyciu specjalistycznych kluczy. Inne są trudno dostępne i wymagają dokładnie wyprofilowanych narzędzi, które pozwolą dostać się do ciasnych lub niewygodnych miejsc. Zobacz, jakie klucze samochodowe znajdziesz w naszej ofercie i jak pomogą Ci podczas wymiany niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania samochodu części.

Klucze do filtru oleju

W naszej ofercie znajdziesz trzy rodzaje kluczy, które pozwolą Ci odkręcić filtr oleju w celu wymiany. Jakie rodzaje kluczy do filtru oleju posiadamy w swojej ofercie?

  • Taśmowe klucze do filtru oleju. Posiadają długa taśmę, która umożliwia wymianę filtrów od 60 mm do 100 mm. Jak działają? By odkręcić filtr, wystarczy poluzować przy użyciu śruby, a następnie nałożyć ją na filtr oleju i zacisnąć. Taśma jest wyposażona w ząbki, które pewnie chwytają filtr. Wymiana filtru oleju przy użyciu tego typu klucza jest niezwykle szybka i sprawna. Klucze taśmowe wykonane są ze stali. Ich producentem jest firma Stanmot, która obejmuje je dwuletnią gwarancją.
  • Łańcuchowe klucze do filtru oleju. Wyposażone są w łańcuch, który umożliwia odkręcanie większości stosowanych filtrów. Na obudowie znajdują się ząbki, które umożliwiają zaciśnięcie łańcucha na filtrze. Natomiast rączka klucza jest pokryta gumą, która gwarantuje pewny chwyt i antypoślizgowość. W naszym sklepie znajdziesz klucze łańcuchowe firmy Stanmot, które są objęte dwuletnią gwarancją.
  • Pazurkowe klucze do filtru oleju. Dzięki temu rodzajowi kluczy odkręcisz każdy filtr olejowy o wymiarach od 75 mm do 140 mm. Klucz pazurkowy składa się z trzech stalowych ramion, które obejmują filtry o wskazanych wymiarach. Są kompatybilne z grzechotką ½ cala. Ich producentem jest firma Stanmot, która daje na nie dwuletnią gwarancję.

Klucze do świec samochodowych

Świece zazwyczaj wymagają stosunkowo częstej wymiany, niestety są elementami, do których dostęp jest utrudniony. Ułatwiają go specjalistyczne klucze, które posiadają długie, pokryte antypoślizgową gumą uchwyty pozwalające dostać się do trudno dostępnych świec. Ponadto są wyposażone w stalowe przeguby, które umożliwiają manewrowanie i skuteczne odkręcenie oraz dokręcenie świec samochodowych. Ze względu na zróżnicowanie wilekości świec dostępne są klucze o rozmiarach 21 mm oraz 16 mm. Wszystkie klucze do świec samochodowych dostępne u nas są objęte dwuletnią gwarancją.

Klucze do kół

Podczas odkręcania kół najlepiej sprawdzają się klucze krzyżowe lub nasadowe z wydłużoną rączką. To właśnie one pozwalają na osiągnięcie większej siły docisku zarówno podczas odkręcania, jak i dokręcania kół. Dodatkową zaletą kluczy krzyżowych jest to, że posiadają nasady pasujące aż do czterech rozmiarów śrub – 17 mm, 19 mm, 21 mm oraz 23 mm. W naszym sklepie dostępny jest także klucz krzyżowy składany, który można z łatwością złożyć i przechowywać bez zajmowania dużej ilości miejsca.
Z kolei teleskopowe klucze nasadowe ułatwiają odkręcanie poprzez potęgowanie używanej przez nas siły. Teleskopowe klucze do kół można rozsunąć nawet do długości 55 cm. One również posiadają nasady pasujące do czterech rozmiarów śrub.

pixel