Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Akcesoria do bagażników

( ilość produktów: 268 )

Przewożenie różnych artykułów w samochodzie może przysporzyć sporo niedogodności, jeśli bagażnik nie jest wyposażony w przydatne gadżety. Akcesoria do bagażników pozwalają przewozić bagaż lub inne artykuły w sposób, który niweluje ryzyko ich uszkodzenia oraz zapewniający bezpieczeństwo kierowcy, pasażerom oraz innym uczestnikom ruchu.

Akcesoria do bagażników dostępne w sklepie MotoAutko

W naszym sklepie nie brakuje niczego, co jest niezbędne do prawidłowego i bezpiecznego przewozu artykułów i materiałów. Wśród akcesoriów do bagażników w naszej ofercie znajdziesz:

  • belki świetlne – są pomocne podczas przewożenia na zewnątrz auta przedmiotów, które zasłaniają tablicę rejestracyjną oraz światła. Posiadają wszystkie wymagane przez kodeks drogowy światła: postojowe, pozycyjne, hamowania, , kierunkowskazy orz podświetlenie tablicy rejestracyjnej;
  • rozporowe przegrody do bagażników – są przydatne przede wszystkim podczas przewozu psów, dzięki nim czworonogi nie są zamknięte w ciasnym pomieszczeniu i jednocześnie nie mają możliwości wejścia do kokpitu i rozpraszania kierowcy (dostępne w różnych rozmiarach);
  • adaptery zwiększające ładowność uchwytów rowerowych – dzięki nim przewieziesz większą liczbę rowerów. Akcesorium to jest bardzo przydatne, szczególnie w przypadku, gdy na wakacje wybiera się większa rodzina;
  • adaptery pozwalające na bezpieczne przewożenie nart lub desek snowboardowych – przydatne szczególnie podczas rodzinnych wyjazdów w góry;
  • ograniczniki do przewozu długich elementów – zapewniają stabilność przewożonych artykułów oraz bezpieczeństwo innych uczestników ruchu;
  • wykładziny do boxów wykonane z polipropylenu – dzięki nim nie uszkodzisz boxów oraz zachowasz stabilność przewożonych w nim artykułów.

Akcesoria do bagażników pomocne przy załadunku

W naszym sklepie oferujemy także akcesoria, które są pomocne podczas załadunku ciężkich lub niewygodnych do noszenia sprzętów. Wśród nich znajdują się:

  • rampy wspomagające załadunek ciężkich rowerów na uchwyty,
  • rolki do ładowania ciężkiego bagażu na platformy bagażowe montowane na dachu pojazdu (dostępne w różnych szerokościach) oraz mocowania, dzięki którym przytwierdzisz rolki do platformy.

Gdzie przechowywać nieużywane boxy dachowe?

Boxy dachowe są sprzętem używanym najczęściej przy okazji wyjazdów wakacyjnych. Dlatego nieustanne wożenie ich na dachu samochodu osobowego jest niepraktyczne. W sklepie MotoAutko znajdziesz liczne wieszaki ścienne przeznaczone do przechowywania boxów w garażu lub piwnicy. Wieszaki złożone są z jednego lub kilku elementów.

Zabezpiecz swój załadunek przed kradzieżą

Niektóre podróże są długie i wymagają postoju z noclegiem. Dlatego w trosce o bezpieczeństwo Twojego załadunku oferujemy także liczne zamki i gałki zabezpieczające rowery, nart lub deski snowboardowe przed kradzieżą.

Mocowania i zabezpieczenia

Wśród akcesoriów do bagażników oferowanych przez MotoAutko znajdziesz dziesiątki drobnych produktów, które są pomocne przede wszystkim do ustabilizowania pozycji części załadunku, wśród nich relingi, taśmy z zapinaczami, mocowania drabin, podpory, spojlery.

pixel