Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Poduszki podróżne i podkładki samochodowe

( ilość produktów: 10 )

Kto decyduje się na wyjazd na wakacje samochodem, niekiedy musi liczyć z podróżą, która trwa kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt godzin. W trakcie tak długiej drogi, nawet mimo postoju, siedzenie w aucie z pewnością będzie uciążliwe i niewygodne zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów. W trosce o komfortową podróż mamy dla Ciebie szeroki wybór poduszek podróżnych i innych akcesoriów, które sprawią, że długi pobyt w aucie stanie się zdecydowanie bardziej wygodny.

Poduszki podróżne na szyję

W czasie długiej drogi na wakacje lub równie uciążliwego powrotu do domu Twoi pasażerowie z pewnością utną sobie niejedną drzemkę. Niestety pozycje, jakie zajmują, nierzadko po przebudzeniu powodują ból szyi lub nawet ograniczają swobodne poruszanie głową. Jakie cechy poduszek podróżnych na szyję uprzyjemnią Twoją podróż?

  • Ergonomiczny kształt stabilizuje pozycję szyi, dzięki czemu jest one mniej zmęczona i znajduje się w naturalnej pozycji.
  • Delikatny i miękki materiał nie podrażnia skóry.
  • W ofercie sklepu Motoautko znajdziesz również poduszki pompowane, dzięki czemu w każdej chwili możesz ją nadmuchać lub spuścić powietrze i z łatwością schować w plecaku lub torebce.
  • Stabilna pozycja dodatkowo chroni kręgi szyjne w czasie kolizji.

W naszej ofercie znajdują się również poduszki podróżne dla dzieci, dlatego komfortową podróżą mogą cieszyć się też najmłodsi pasażerowie. Poduszki i nakładki na szyję to znakomite rozwiązanie nie tylko dla pasażerów samochodów. Doskonale sprawdzą się też w samolocie, pociągu czy autokarze.

Podkładki samochodowe pod różne części ciała

Szeroki wybór podkładek samochodowych dostępnych w sklepie Motoautko pozwoli zadbać szczególnie o te części ciała, z którymi masz problemy lub nie cieszysz się ich pełnym zdrowiem. Jakie akcesoria dla poprawienia komfortu podróży znajdziesz w naszej ofercie?

  • Podkładki obrotowe – pozwalają na swobodny obrót tułowia i nóg podczas wysiadania z auta. Polecane są szczególnie osobom starszym lub cierpiącym na bóle pleców. Wysiadanie z auta oraz zmiana pozycji staną się dla nich znacznie mniej bolesne właśnie dzięki podkładkom samochodowym. Dla dzieci mogą być również formą zabawy.
  • Podkładki na fotel – zarówno na siedzenie, jak i oparcie. Wykonane są z inteligentnych pianek, które zmieniają kształt pod wpływem ułożenia ciała, a następnie zapamiętują swoją formę, dzięki Twoje ciało zawsze idealnie wpasuje się w fotel.
  • Podkładki pod lędźwia – lędźwiowy odcinek kręgosłupa jest mocno obciążony w każdej pozycji, bowiem to w nim znajduje się środek ciężkości organizmu. Dlatego podczas długotrwałego siedzenia ból może stać się nie do zniesienia. Dzięki podkładkom samochodowym pod lędźwia, Twoje plecy będą odciążone i bardziej zrelaksowane.

Coś na dłuższą podróż

Z powodu zmęczenia i zniecierpliwienia dzieci mogą być w czasie podróży szczególnie kapryśne, a jedynym sposobem, by zaznały odrobiny spokoju jest sen. Zaznają go w ocieplanych śpiworach z wszytą miękką podkładką pod głowę. Śpiwory dostępne w naszym sklepie przystosowane do szybkiego złożenie i rozłożenia, dzięki czemu są łatwe w użytkowaniu, a w czasie przechowywania nie zajmują dużo miejsca.

pixel