Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Uchwyty na narty

( ilość produktów: 30 )

Jeśli często jeździsz w góry na narciarskie wypady i posiadasz swój sprzęt, musisz zadbać również o jego bezpieczny transport. Pewne i solidne mocowanie zapewni bezpieczeństwo nie tylko Twojemu sprzętowi, ale również pozostałym uczestnikom ruchu drogowego. Zobacz, jakie uchwyty na narty znajdziesz w naszej ofercie i jakie możliwości dadzą Ci artykuły do przewozu sprzętu do sportów zimowych, które oferuje sklep MotoAutko.

Magnetyczne uchwyty na narty

W naszym sklepie znajdziesz uchwyty magnetyczne od dwóch solidnych, włoskich producentów. Pierwszy z nich to firma Fabbri, która specjalizuje się w produkcji tego typu akcesoriów, drugi – również pochodząca z Półwyspu Apenińskiego marka Menabo. Magnetyczne uchwyty na narty dają Ci możliwość łatwego i bezpiecznego transportu różnego rodzaju nart na dachu samochodu. Zmieścisz w nich zarówno narty zjazdowe, w tym przeznaczone również do jazdy carvingowej, oraz biegówki. Uchwyty są wyposażone w specjalistyczny system zapobiegający kradzieży zarówno samych nart, jak i całych bagażników. Czy magnes jest bezpieczny? Owszem! Płyty magnetyczne stosowane w naszych bagażnikach cechują się bardzo wysoką szczelnością, która przewyższa wszystkie wytyczne i normy. Dzięki temu narty można bezpiecznie przewozić nawet w najtrudniejszych i najbardziej ekstremalnych warunkach. Płyty są chronione przez specjalistyczne osłonki wykonane z mieszanki różnych gum. Dzięki nim woda nie dostaje się pomiędzy lakier a płytę magnetyczną. Jest to niezwykle istotne, ponieważ w przypadku wystąpienia mrozu, lód mógłby negatywnie wpłynąć na siłę przyciągania magnesu. Co ważne – magnes nie uszkodzi lakieru Twojego pojazdu.

Bagażniki na narty

Jeśli nie chcesz transportować swoich nart na dachu lub masz do przewiezienia więcej par albo deski snowboardowe, postaw na bagażniki na narty, które umieścisz na hakach lub kołach zapasowych z tyłu pojazdu. Ich montaż przebiega szybko, sprawnie i nie wymaga używania żadnych specjalistycznych narzędzi. Wszystkie bagażniki, które zamówisz w naszym sklepie są gotowe do użycia od razu po rozpakowaniu. Nie ma konieczności montowania poszczególnych części, które się na nie składają. Wykonane są takich materiałów jak stal nierdzewna czy elektrycznie zgrzewane aluminium, dzięki temu ich jakość i trwałość pozostają nienaruszone przez wiele sezonów, także w trudnych warunkach pogodowych. Bagażniki na narty Fabbri są dodatkowo zabezpieczane przed kradzieżą. Jest to ważne, szczególnie podczas dalekich wyjazdów, na przykład do kurortów alpejskich, ponieważ bez obaw możesz udać się do przydrożnej restauracji lub motelu bez konieczności demontowania bagażnika lub wyciągania nart. Możesz zdecydować się również na uchwyty na narty, które po dokupieniu kilku drobnych elementów wymiennych przekształcisz w bagażniki rowerowe. Jeżeli aktywność nieodłącznie towarzyszy Ci podczas wakacyjnych wyjazdów, będzie to dla Ciebie znakomite rozwiązanie.

Bagażniki montowane do belek

Znajdziesz u nas także bardzo szeroki wybór uchwytów na narty montowanych do belek na dachach samochodów. Ich montaż jest prosty i szybki, a narty trzymają się w nich niezwykle stabilnie.

pixel