SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Bezpieczeństwo i pierwsza pomoc

( ilość produktów: 28 )

Każdy dobry kierowca doskonale powinien zdawać sobie sprawę z tego, jak ważne jest bezpieczeństwo, które jest w stanie zapewnić zarówno podczas jazdy, jak również w innych okolicznościach stawianych przed nim poprzez wymagania, na jakie można natrafić podczas przemierzania kolejnych kilometrów. Zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa nie powinno przy tym zmniejszać walorów użytkowych auta, dlatego warto, by odbywało się ono dzięki sprawdzonym sprzętom, które będą godne zaufania nawet najlepszych kierowców.

Bezpieczeństwo i pierwsza pomoc dzięki apteczkom z Motoautko.pl

Jednym z podstawowych akcesoriów samochodowych w każdym aucie jest odpowiednio wyposażona apteczka. Przydaje się ona nie tylko w razie wypadku, lecz także podczas odniesienia wszelkich mniej poważnych obrażeń, takich jak zadrapania, otarcia czy też skaleczenia. Nietrudno o nie podczas codziennego korzystania z auta, zwłaszcza wtedy, gdy jest ono bardziej intensywne – dlatego też warto, by apteczka w naszym aucie w środku posiadała wszystkie niezbędne sprzęty. Uwadze każdego kierowcy polecamy zwłaszcza zestawy pierwszej pomocy zgodne z niemiecką normą DIN-13164. Zawierają one pełen pakiet przedmiotów potrzebnych do zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa zarówno w razie poważnego zdarzenia, jak również drobniejszych wypadków.

Stań się widoczny!

Innymi sprzętami, które powinny znaleźć się w każdym aucie po to, by zapewnić bezpieczeństwo w razie nagłych zdarzeń zarówno pasażerom, jak również kierowcy, są wszelkie akcesoria zwiększające widoczność uszkodzonego pojazdu na drodze. Mowa tu nie tylko o trójkącie ostrzegawczym, wchodzącym w skład obowiązkowego wyposażenia każdego samochodu (za jego brak grożą mandaty!), lecz również pachołku drogowym, którego użycie może być istotne wtedy, gdy chcemy dodatkowo oznaczyć miejsca, które spowodować mogą niebezpieczeństwo u innych użytkowników dróg. W każdym aucie powinno się znaleźć miejsce również dla kamizelki odblaskowej, która doskonale poprawi naszą widoczność w godzinach wieczornych i nocnych. Przydać się może także młotek służący do wybijania szyb – może on mieć niebagatelne znaczenie wtedy, gdy zostaniemy uwięzieni we wnętrzu auta.

Bezpieczne, funkcjonalne, niebanalne

Oprócz powyższych przedmiotów w ofercie sklepu Motoautko.pl znaleźć można również przedmioty poprawiające walory użytkowe samochodu. Wielofunkcyjna saperka polecana jest nie tylko tym, którzy tęsknią do służby wojskowej – dzięki niej bowiem otrzymamy kilka przedmiotów w jednym, praktycznym opakowaniu. Ciekawym gadżetem samochodowym jest też zaślepka do pasów bezpieczeństwa. Sprawi ona, że irytujące dźwięki wydawane przez samochód wtedy, gdy nie zapniemy pasów przestaną być problemem. Tego typu rozwiązanie polecamy wtedy, gdy mu lub nasi pasażerowie są uprawnieni do jazdy bez zapiętych pasów. W ofercie naszego sklepu znaleźć można również atestowane gaśnice.

Zapraszamy do kontaktu!

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Czekamy na kontakt z Państwa strony zarówno tradycyjną droga telefoniczną, jak również poprzez formularz e-mail dostępny przy każdej ofercie. Pamiętajmy przy tym, że bezpieczeństwo i pierwsza pomoc na drodze są szczególnie ważne, dlatego też nie ma co oszczędzać na możliwościach jego zapewnienia! 

pixel