Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kompresory i pompki

( ilość produktów: 45 )

Posiadanie własnej pompki lub kompresora to bardzo duża wygoda. Kompresory na stacjach benzynowych nierzadko nie działają, może się też zdarzyć, że zastaniesz przy jednym z nich długą kolejkę. Dlatego warto uniezależnić się od kompresorów samochodowych dostępnych dla wszystkich i zaopatrzyć się we własny kompresor lub pompkę samochodową. Pamiętaj, że mogą one przydać się nie tylko do samochodu czy motocykla, ale również do rowerów, wózków oraz innych pojazdów, których koła są wyposażone w wentyle samochodowe.

Jaki kompresor samochodowy znajdziesz w naszym sklepie?

Sklep Motoautko posiada w swojej ofercie zasilane w gnieździe zapalniczki kompresory samochodowe 12 V. Oznacza to, że są w pełni mobilne i mogą posłużyć zawsze i w każdej sytuacji. Jest to szczególnie istotne w trasie, kiedy niespodziewanie spotka Cię konieczność dopompowania lub nawet wymiany koła na zapasowe, które, leżąc przez długi czas w bagażniku, mogło stracić odpowiednie ciśnienie powietrza.

Kompresory samochodowe na letni wypoczynek

Kompresor samochodowy 12 V przydaje się nie tylko do pompowania kół w autach, motocyklach, rowerach czy innych pojazdach. Większość modeli z naszego sklepu posiada na wyposażeniu wymienne końcówki, dzięki którym napompujesz sprzęt, który służy do letniego wypoczynku nad wodą – pontony, materace, koła, piłki lub inne akcesoria. Napompowane zabawki zajmują w pojeździe niekiedy bardzo dużo miejsca, dlatego ich przewóz jest bardzo niewygodny. Na szczęście od teraz nie musisz już wozić nadmuchanych materaców w samochodzie, ani męczyć się z ustanym dmuchaniem na plaży. Dzięki naszym kompresorom szybko i wygodnie napompujesz je na miejscu.

Pompuj do odpowiednich wartości ciśnienia

Wszystkie kompresory w sklepie Motoautko posiadają manometry wskazujące osiągnięty poziom ciśnienia powietrza w kole lub innym sprzęcie. Dzięki nim osiągniesz odpowiednie wartości, które pozwolą Ci na bezpieczną i komfortową jazdę. Ponadto nasze kompresory są niezwykle ergonomiczne, ponieważ posiadają wystarczająco długie kable ciśnieniowe, a ich metalowa konstrukcja gwarantuje dużą wytrzymałość.

Pompki samochodowe – znajdź coś dla siebie

Pompka samochodowa to równie dobre rozwiązanie co kompresor. Pozwoli Ci napompować koła lub inny sprzęt, kiedy nie masz dostępu do żadnego źródła prądu. Pompka samochodowa z manometrem gwarantuje osiągniecie prawidłowego ciśnienia powietrza w kołach. W zależności od swoich preferencji możesz zdecydować się na pompkę samochodową ręczną lub nożną. Pompka samochodowa nożna cechuje się zwykle nieco mniejszymi wymiarami, natomiast pompka samochodowa ręczna to przeważnie smukła i wysoka konstrukcja.
Wszystkie pompki samochodowe, które znajdziesz w naszej ofercie są bardzo ergonomiczne – długie węże nie powodują żadnych ograniczeń w dostępie do wentyli. Pompki posiadają również antypoślizgowe powierzchnie, dzięki którym Twój chwyt będzie pewniejszy. To z kolei zapewnia szybsze pompowanie. Dzięki solidnym konstrukcjom pompki samochodowe z naszego sklepu posłużą Ci przez długi czas.
Zarówno pompki, jak i kompresory są w sklepie Motoautko objęte gwarancją.

pixel