Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pokrowce na quad

( ilość produktów: 4 )

Miłośnicy jazdy czterokołowcem po bezdrożach często nie mogą doczekać się pory roku, która wreszcie pozwoli im na realizację swojej pasji. W sezonie zimowym właścicielom quadów i motocykli trudno jest obejść się bez zamkniętego garażu, w którym mogliby przechować swój pojazd. Jednak nawet latem, przy niepewnej pogodzie, dobrze jest zabezpieczyć swój quad przed działaniem czynników atmosferycznych.

Pokrowce na quad – chroń swój czterokołowiec przed złą pogodą

Idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy parkują swój czterokołowiec pod gołym niebem, są pokrowce na quad. Pokrowce dostępne w sklepie MotoAutko są wykonane z mieszanki z polietylenu i polipropylenu. Materiał ten jest odporny na czynniki atmosferyczne występujące o każdej porze roku. Jest nieprzemakalny, nie przymarza do pojazdu. Plandeki nie nasiąkają wodą, dzięki czemu zawsze można go złożyć i schować bez obaw o nagromadzenie wilgoci i rozwój grzybów. Otwory wentylacyjne pozwalają odprowadzać wilgoć spod pokrowca, co sprawia, ze pojazd jest zawsze suchy i nienarażony na uszkodzenia spowodowane wilgocią.Zimą pokrowce na quad chronią pojazdy przed opadami śniegu, marznącego deszczu oraz osadzaniem się szronu. Te wszystkie czynniki pogodowe mogą przyczynić się do wcześniejszego zniszczenia lakieru, siedziska, plastików oraz wszystkich innych elementów niezbędnych do prowadzeniu czterokołowca. Szczególnie istotna jest tu ochrona stacyjki przed zamarzająca wodą.Jednak nie tylko zimą quady są narażone na uszkodzenia, których źródłem jest środowisko naturalne. Kwaśne deszcze i ptasie odchody mogą przyczyniać się do blaknięcia, wżerania lub matowienia lakieru oraz elementów chromowanych przez cały rok. Pokrowce na quady ograniczają również osadzania się rdzy.Lato to okres wzmożonej emisji promieni UV. One również przyczyniają się do blaknięcia lakieru lub jego łuszczenia się. Pyłki kwitnących roślin potrafią dostać w najciaśniejsze szczeliny, a soki drzew mogą sprawić, że klejącą substancję będzie trudno zmyć. Dzięki pokrowcom na quady możesz oszczędzić czas na czyszczeniu pojazdu.

Proste i szybkie mocowanie

Żeby założyć pokrowiec na quad wystarczy narzucić go na pojazd i zawiązać linkę ściągającą. Ten sposób mocowania jest odporny na silny i długotrwały wiatr. Materiał jest silny, trwały i odporny na uszkodzenia. W sklepie MotoAutko dostępne są różne rozmiary pokrowców. Odpowiednia wielkość pozwala dobrze dopasować plandekę do pojazdu.

Nie tylko quady

Z podobnymi problemami spotykają się właściciele motocykli. Dlatego w naszym sklepie dostępne są także pokrowce na jednoślad. Warunki atmosferyczne oraz inne, wspomniane wcześniej, czynniki środowiska negatywnie wpływają również na stan karoserii aut. Dlatego w sklepie MotoAutko znajdziesz też pokrowce na samochód, które dopasujesz do każdego typu nadwozia.

pixel