Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wieszaki warsztatowe

( ilość produktów: 5 )

Chociaż wieszaki na oprzyrządowanie i akcesoria samochodowe znane są głównie z przestrzeni profesjonalnych warsztatów zajmujących się mechaniką pojazdową, to dzięki ofercie sklepu motoryzacyjnego Motoautko mogą teraz zagościć również w twoim garażu. Funkcjonalne i praktyczne wieszaki samochodowe pozwolą opanować nieporządek panujący we wnętrzu, a także zagospodarować wolną przestrzeń na ścianach do maksimum.

Dzięki tego typu akcesoriom w garażu zapanuje miły dla oka porządek, a każda nieużywana rzecz dotychczas zalegająca w ciemnym, zakurzonym kącie znajdzie swoje miejsce. Wraz z wieszakami samochodowymi możesz również zwiększyć przestrzeń użytkową powierzchni garażowej, co może mieć niebotyczne znaczenie zwłaszcza w ciasnych wnętrzach parkingowych posiadających zadaszenie.

Wieszaki na opony: „zimówki” bezpiecznie składowane

Wieszaków samochodowych używa się przede wszystkim do gospodarnego przechowywania dużych, ciężkich sprzętów, akcesoriów i elementów składających się na dodatkowe oprzyrządowanie pojazdu. Na wieszaku swoje miejsce znajdzie przede wszystkim komplet opon, które poza sezonem stoją nieużytkowane. Zestaw zimowych opon już nie będzie poddany działaniu obecnej przy gruncie wilgoci, co może w wydatny sposób zapobiec powstawaniu korozji na zewnętrznej powierzchni felg. Wieszaki na opony mogą również przyczynić się do zwiększenia właściwości trakcyjnych nieużywanych opon ze względu na uniemożliwienie owadom zagnieżdżanie się we wnętrzach bieżnika.

Wieszaki samochodowe o różnorodnych zastosowaniach

Wielofunkcyjne wieszaki samochodowe posiadają również szereg innych zastosowań, które pozostają nie mniej funkcjonalne, niż możliwość składowania opon. Należy do nich między innymi możliwość przechowywania bagażnika (boksu) dachowego, który nie powinien być używany podczas codziennej jazdy ze względu na zmniejszenie walorów aerodynamicznych samochodu, a także zmniejszenie bezpieczeństwa pojazdu poprzez zaburzenie przyczepności. Bagażnik tego typu z powodzeniem może być jednak przechowywany na ścianie garażu. Dla miłośników jazdy na dwóch kółkach sklep Motoautko przygotował również wybór wieszaków na rower. Dzięki tego typu urządzeniu jednoślady w twoim garażu będą przechowywane bezpiecznie, bez konieczności zamartwiania się o ewentualne uszkodzenia powstałe podczas wjazdu do ciasnego wnętrza zadaszonej przestrzeni parkingowej.

Wieszaki samochodowe wewnętrzne: funkcjonalność w niskiej cenie

Dodatkowo sklep Motoautko posiada w swoim asortymencie również kompaktowe wieszaki samochodowe przeznaczone do użytkowania wewnątrz samochodu. Do tej kategorii należą przede wszystkim urządzenia umożliwiające bezpieczny przewóz marynarek i kurtek bez narażania ich na nieestetyczne zagniecenia. Bardzo prosta instalacja odbywa się poprzez zamocowanie łap montażowych do belek zagłówka w przednich fotelach. Dzięki temu twój garnitur pozostanie w idealnym stanie nawet podczas długotrwałych podróży.

Zapraszamy do kontaktu!

W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym sklepem. Konsultanci z przyjemnością doradzą w kwestii wyboru odpowiedniego wieszaka samochodowego, a także udzielą niezbędnych porad i informacji. Życzymy udanych zakupów!

pixel