Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Uchwyty na sprzęt wodny

( ilość produktów: 16 )

Nie wyobrażasz sobie wakacji bez uprawiania sportów wodnych, ale masz problem z transportem sprzętu? Dzięki uchwytom na sprzęt wodny dostępnym w sklepie MotoAutko bez problemów poradzisz sobie z bezpiecznym przewiezieniem kajaków, desek, wioseł, a nawet łódek. Zobacz, jakie uchwyty i elementy mocujące znajdziesz w naszym sklepie.

Uchwyty na kajak

Sklep MotoAutko posiada w swojej ofercie uchwyty na kajak pochodzące od najlepszych producentów bagażników samochodowych i akcesoriów do przewozu różnego rodzaju sprzętów. Wśród nich znajdziesz takie marki jak Amos, Taurus, Thule czy Menabo. Każda z tych firm oferuje wysokiej jakości, bezpieczne uchwyty, które zapewnią pewny transport sprzętu do sportów wodnych.

Producenci samochodowych uchwytów na sprzęt wodny:

Thule

Thule oferuje Ci uchwyty z systemem wspomagającym ładowanie kajaka. Na czym on polega? Tylne wsporniki są pokryte filcem, dzięki czemu bezpiecznie można wsunąć kajak na dach pojazdu. Na wyposażeniu są również taśmy mocujące pokryte gumą, która zapewnia solidne trzymanie sprzętu. Uchwyty pasują do wielu rodzajów belek instalowanych na dachach samochodów. Szwedzki producent ma w swojej ofercie również uchwyty:

  • dopasowujące się do kształtu kajaka,
  • składane, które można złożyć do poziomu bazowego bagażnika, gdy nie są używane,
  • z przechylaną rampą, która ułatwia wkładanie i zdejmowanie kajaka na dach.

Ponadto szwedzki producent ma swojej ofercie także otuliny pod deski surfingowe. Dzięki specjalnym wcięciom otuliny nakłada się z góry na belkę bez potrzeby przewlekania przez otwór. Takie podkładki sprzedawane są w kompletach składających się z dwóch sztuk. W naszym sklepie dostępne są również uchwyty windsurfingowe Thule, które mieszczą w sobie jedną deskę i dwa maszty. Dostępne są dwa rodzaje uchwytów – do belek z rowkiem oraz prostokątnych. Znajdziesz u nas również uchwyt na deskę z wiosłem. Jego rozsuwana konstrukcja pozwala dopasować szerokość do rozmiarów deski.

Amos

Amos oferuje uniwersalne uchwyty do przewozu kajaków, łódek oraz desek surfingowych. Ich montaż oraz załadunek sprzętu wodnego są łatwe, szybkie i bezpieczne. W wyposażeniu uchwytów Amos znajdują się pręty w kształcie lekko wyprostowanej liter „S”, pasy z klamrą zaciskową, uchwyty do transportu wioseł i pagajów. Uchwyty do sprzętu wodnego Amos są przystosowane do montowania ich wyłącznie na belkach prostokątnych.

Taurus

Uchwyty na sprzęt wodny Taurus są kompaktowe i łatwe w użyciu. Konstrukcja jest prosta i niezawodna. Ten producent szczególnie dba o bezpieczeństwo Twoich łodzi i desek, bowiem klamerki są wyposażone w osłony, które zabezpieczają kadłuby przed niechcianymi zarysowaniami i innymi mechanicznymi uszkodzeniami. Obejmy, za pomocą których uchwyty Taurus są montowane na bagażnikach bazowych, pozwalają na instalację na różnego rodzaju belkach bez konieczności używania adapterów.

Menabo

Uchwyt na kajak Menabo pozwala przewozić łódkę na boku, dzięki czemu na dachu pojazdu znajdzie się dodatkowe miejsce na więcej bagażu. Jest przystosowany do montażu na belkach aluminiowych ze szczeliną oraz do belek prostokątnych. W przypadku, gdy nie jest używany, można go złożyć, zapewniając pojazdowi lepszą aerodynamikę.

pixel