Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Prostowniki samochodowe

( ilość produktów: 67 )

Każdy właściciel samochodu, przynajmniej raz w życiu, spotkał się z problemem rozładowanego akumulatora. Problem ten jest wyjątkowo uporczywy szczególnie w zimowe poranki, gdy przy próbie odpalenia auta, nie spotykamy się z żadną reakcją pojazdu. Prostowniki samochodowe, które przygotowaliśmy dla Państwa, zażegnają tego typu sytuacje raz na zawsze! Najważniejszą cechą oferowanych przez nas prostowników samochodowych jest jakość wykonania i zastosowanie wydajnych transformatorów, które cechują się wysoką sprawnością prądową.

Rodzaje prostowników samochodowych

W naszej ofercie znajdą Państwo prostowniki samochodowe na każdą kieszeń. Ceny wystarczających do samochodów osobowych prostowników, opartych na transformatorze, nieposiadające zaawansowanych, elektrycznych rozwiązań, zaczynają się od ok. 50 zł. Co istotne, nawet najtańsze rozwiązania, które Państwu oferujemy, wyposażone są w zabezpieczenia chroniące przed np. zwarciami. Droższe rozwiązania dedykowane są przede wszystkim samochodom dostawczym oraz maszynom rolniczym. Prostowniki samochodowe takie mają sporo wyższą sprawność i odporność przeciążeniową od najtańszych rozwiązań. Wyposażone są przeważnie w dwa zakresy napięć – 12 i 24V. Istotną ich funkcją jest również wspomagania rozruchu.

Który prostownik wybrać?

Przede wszystkim, jeśli mają Państwo problem z wyborem konkretnego modelu prostownika samochodowego, zachęcamy do kontaktu z naszymi fachowcami. Z przyjemnością, po poznaniu Państwa oczekiwań i możliwości finansowych, zaproponujemy optymalne rozwiązanie. Decydując się na zakup prostownika, należy mieć na uwadze, że szczególnie w przypadku najtańszych rozwiązań, przedstawione na etykietach informacyjnych parametry prądowe mogą być znacznie zawyżone. Wynika to z faktu, że często prezentowane są wartości szczytowe, niemal niemożliwe do osiągnięcia.

pixel