Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Plandeki

( ilość produktów: 203 )

Plandeka na samochód ma za zadanie zabezpieczyć pojazd przed niekorzystnym oddziaływaniem warunków atmosferycznych (wilgoć, niska temperatura). Dostępne w naszej ofercie plandeki zawierają specjalną membranę o działaniu paroprzepuszczalnym, która gwarantuje wodoszczelną ochronę pojazdu (woda szybko paruje z materiału). Pokrowce te, wykonane są z bardzo lekkich, mocnych, lecz nierysujących lakieru tkanin, które zachowują elastyczność również zimą – mają właściwości antyszronowe. Oprócz tego chronią Twój samochód przed żywicą, kurzem, pleśnią, pyłem oraz korozją. Posiadamy również pokrowce na quad lub motocykl, a także funkcjonalne pokrowce na rower.

Nie masz garażu? Plandeki na samochód uratują lakier Twojego pojazdu

Plandeki samochodowe to rozwiązanie dla osób, które nie mają dostępu do prywatnego garażu lub szczelnego zadaszenia. Samochód w tym przypadku, bez żadnej warstwy ochronnej, wystawiony jest na działanie promieni słonecznych, sezonowe zabrudzenia (pyłki, spadające liście) oraz działanie kwaśnych deszczy. Jeśli zależy Państwu na czystości i eleganckim wyglądzie pojazdu, warto zainwestować w dodatkowe akcesoria. Zadowoleni klienci, którzy zaopatrzyli się w nasze produkty, nie muszą martwić się już o swoje pojazdy pozostawione na parkingach publicznych.

Zakup plandeki samochodowej potraktuj jak inwestycję

Plandeka na samochód jest bardzo dobrym pomysłem na oszczędność czasu i pieniędzy. Pozwala bowiem zaoszczędzić czas, który zwykle musimy poświęcić na odśnieżenie i skrobanie zamarzniętych szyb. Materiał wykorzystywany przy tworzeniu plandek samochodowych, oprócz funkcji termo- i hydroizolacyjnych, jest dodatkową barierą chroniącą nasz pojazd przed zarysowaniami i drobnymi uszkodzeniami, które mogą zdarzyć się na parkingach. Plandeki na samochód z asortymentu Motoautko.pl zostały wyposażone w linki ściągające, dzięki którym dopasujemy kształt plandeki do swojego pojazdu oraz pozwolą na dokładną regulację, która utrzyma plandekę nawet przy bardzo silnym wietrze. Co istotne, do dostępnych pokrowców w naszej ofercie dołączona jest czytelna instrukcja obsługi, która od A do Z przedstawia w jaki sposób należy zakładać i ściągać pokrowce z pojazdu.

pixel