SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Masażery i maty masujące do samochodu

( ilość produktów: 4 )

Długotrwała jazda samochodem to nie lada obciążenie dla kręgosłupa. Jeśli zatem długa trasa jest dla twoich pleców i karku sporym wyzwaniem, mamy na to sposób. W sklepie MotoAutko znajdziesz materace i poduszki masujące, które ulżą twojemu kręgosłupowi podczas jazdy samochodem. Zobacz, jak nasze produkty pomogą Twoim plecom czuć się lepiej podczas długich podróży samochodem lub po powrocie do domu.

Poduszka masująca i masażer MotoAutko

Specjalnie z myślą o kierowcach, którzy podczas jazdy odczuwają ból karku, pleców, barków, ramion i pośladków wyprodukowaliśmy poduszkę masującą oraz masażer. Nasze produkty zapewnią Ci poczucie relaksu i w czasie przerw w pracy, w trakcie po całym trudnym dniu lub w czasie prowadzenia auta. Jakie cechy posiadają nasze produkty masujące?

 

  • Prędkość i czas masażu mogą być regulowane – dzięki temu dopasujesz intensywność drgań do poziomu bólu. Możesz wybrać także szybkość masażu oraz kierunek masowania, które będą sprawiały Ci największą przyjemność i zapewniały odpowiedni relaks oraz dobre samopoczucie.
  • Nasze poduszki masujące i masażery poprawiają krążenie – sprawne krążenie to konieczny warunek do tego, by organizm był w dobrej formie. Dzięki tej właściwości organizm nie marznie, jest lepiej skoncentrowany i zwiększa się jego odporność. Jeśli masz możliwość usprawnienia swojego krążenia podczas prowadzenia auta, skorzystaj z niej.
  • Masaż rozładowuje napięcie – pozbądź się nadmiernego stresu oraz napięcia mięśniowego. Urządzenia masujące, których będziesz używać w samochodzie lub w pracy nie pozwolą Twoim mięśniom nadmiernie się napiąć. W związku z tym czas po pracy lub jeździe będzie przyjemniejszy, co również zapewni lepszy i spokojniejszy sen.
  • Poduszka posiada zabezpieczający pasek – dzięki temu bez problemów przymocujesz ją do fotelu lub zagłówka, by nie przesuwała się i masowała te części ciała, które chcesz.Nasze produkty przechowasz w specjalnie przygotowanych pokrowcach, które są do nich dołączane. Wykonane są z syntetycznej skóry i siateczki, a suwak umożliwia zamykanie pokrowca, dzięki czemu łatwiej utrzymać go w czystości.

 

Materace masujące Medix

Materace masujące dostępne w sklepie MotoAutko wyposażone są w nowatorski mechanizm składający się z dwunastu silników. Są wykonane z bardzo wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu przez wiele lat będą poprawiały twoje samopoczucie. Łatwe i wygodne sterowanie za pomocą pilota pomoże Ci dobrać odpowiedni program, który jak najskuteczniej doprowadzi Cię do lepszej formy. Materac masujący pomaga w pozbywaniu się bólów pleców, nóg i karku. Może działać w różnych pozycjach – skorzystasz z niego, siedząc, leżąc lub wybierając pozycję półsiedzącą. Dzięki funkcji grzania nabierzesz sił i pozbędziesz się drobnych dolegliwości, takich jak zawiania lub bóle mięśni. Urządzenie sprawi, że poczujesz się odprężony i rozluźniony. Jest to szczególnie ważne w trakcie prowadzenia samochodu, ponieważ wówczas jazda jest bezpieczna i sprawia więcej przyjemności.

pixel