SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Bagażniki rowerowe

( ilość produktów: 270 )

Bagażniki rowerowe to jedyny słuszny wybór dla osób, które chcą zabrać ze sobą rower niemal w każde miejsce. Bez różnicy dokąd jedziesz - dysponujemy różnego rodzaju bagażnikami samochodowymi na rowery. W ofercie posiadamy zarówno bagażniki dachowe, bagażniki montowane na hak oraz uchwyty na klapę i na koło. Wybierz odpowiedni rodzaj bagażnika dla siebie i zabierz ze sobą swój rower gdziekolwiek chcesz!

Rodzaje bagażników na rowery:

Bagażniki rowerowe - uchwyty na dach

Dysponujemy czterema rodzajami bagażników rowerowych. Do najpopularniejszych i zarazem najkorzystniejszych pod względem finansowym należą bagażniki rowerowe na dach, które dzięki lekkiej konstrukcji są proste w montażu. Uchwyt wykonany jest z wysokiej jakości aluminium, który stabilnie utrzymuje rower w pozycji stojącej. Bagażnik rowerowy na dach to synonim stabilności i bezpieczeństwa. Uwaga – decydując się na zakup takiego rozwiązania należy pamiętać o zachowaniu szczególnej ostrożności w trakcie jazdy, np. podczas korzystania z parkingu podziemnego.Należy pamiętać, by sprawdzić czy rowery z włókna węglowego można montować do uchwytu jaki posiada bagażnik rowerowy na dach. Większość dostępnych modeli posiada mocowania uniwersalne, aby ułatwić proces instalacji jednośladu na dachu naszego samochodu.

Bagażniki rowerowe - uchwyty na hak

Doskonałym rozwiązaniem jest przewiezienie naszych jednośladów przy pomocy bagażnika rowerowego na hak, którego charakterystyczną cechą jest możliwość odchylenia sprzętu w taki sposób, by ułatwić dostęp do drzwi bagażnika w samochodzie. Co istotne, korzystając z bagażnika na hak nie musimy pamiętać o większej wysokości pojazdu, jak ma to miejsce w przypadku bagażnika dachowego.

Bagażniki rowerowe z uchwytem na klapę i koło

Bagażniki rowerowe montowane na klapę oraz na koło zapasowe to alternatywne opcje, które wykorzystywane są najczęściej przy większych samochodach lub modelach terenowych. Taki rodzaj uchwytu sprawdzi się podczas długich wyjazdów wakacyjnych, a dodatkowe zabezpieczenia gwarantują bezproblemowy transport rowerów nawet w trudnych warunkach terenowych. Uchwyty wykonane są ze stali nierdzewnej oraz z aluminium zgrzewanego techniką elektryczną, a zastosowane potrójne wzmocnienie zapewnia dodatkową ochronę przed kradzieżą.

Bądź podwójnie czujny na drodze

Bagażniki rowerowe, które Państwu oferujemy, stanowią podstawowy element każdej rodzinnej wycieczki za miasto, ponieważ przy pomocy jednego uchwytu możemy zabrać ze sobą dwa lub nawet trzy rowery. Pamiętajmy jednak, że niezależnie od tego jaki bagażnik na rower zamontujemy, możemy poruszać się z maksymalną prędkością 130km/h. Dodatkowo, w swojej ofercie posiadamy niezbędne akcesoria umożliwiające sprawny i bezproblemowy transport rowerów. Wśród naszych propozycji znajdą Państwo produkty najpopularniejszych firm takich jak: Atera, Inter Pack, Mont Blanc, Peruzzo, Thule, Whispbar oraz bagażniki samochodowe i boxy dachowe.

 

Wybierz odpowiedni uchwyt:

               

pixel