Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Osłony i rolety przeciwsłoneczne do samochodu

( ilość produktów: 6 )

Zapewnij pasażerom tylnej kanapy swojego auta doskonały poziom ochrony przed promieniami słonecznymi wraz z roletami ze sklepu Motoautko.pl! Dzięki stosowaniu tego typu osprzętowania bijące po oczach słońce już nigdy więcej nie będzie stanowiło problemu. Osłony przeciwsłoneczne do samochodu są jednocześnie niezbędnym wyposażeniem zwłaszcza wtedy, gdy na tylnej kanapie naszego samochodu goszczą mali podróżnicy. Wciąż rozwijający się wzrok dzieci jest szczególnie narażony na szkodliwe działanie pochodzącego ze słońca promieniowania ultrafioletowego, dlatego też należy chronić oczy najmłodszych pasażerów. Korzyści ze stosowania rolet przeciwsłonecznych docenią jednak również dorośli – dzięki nim wzrok nie będzie się tak męczył nawet podczas najbardziej słonecznych dni.

Komfort podczas słonecznych dni

Osłony przeciwsłoneczne ze sklepu Motoautko.pl pozwolą twoim pasażerom na komfortową podróż nawet na długie dystanse. Wyjazd nad morze, na narty, a także weekendowy wypad nad jezioro – wszędzie tam przydadzą się zapobiegające przegrzewaniu się wnętrza rolety. Wszystkie z nich wykonane są z najwyższej jakości materiałów syntetycznych, co zapewnia z jednej strony wysoką wytrzymałość całości, a z drugiej pozytywnie przyczynia się do osiągnięcia odpowiednich walorów użytkowych, który usatysfakcjonują każdego użytkownika twojego samochodu. Zapewnij komfort swoim pasażerom wraz z asortymentem pochodzącym ze sklepu Motoautko.pl!

Osłony przeciwsłoneczne dla każdego!

W codziennej praktyce prowadzenia sklepu oferującego akcesoria motoryzacyjne staramy się zapewnić naszym klientom sprzęt zarówno solidny i wytrzymały, jak również atrakcyjny wizualnie.  To kryterium spełniają również osłony przeciwsłoneczne do samochodu, których szeroki wybór przygotowaliśmy specjalnie dla naszych najbardziej wymagających Klientów. Czarne, uniwersalne rolety docenią te osoby, które podczas codziennego użytkowania samochodu stawiają na klasyczny wygląd połączony z wysokimi parametrami użytkowymi i wygodą, którą zapewnia korzystanie z tego typu urządzenia. Roletki dostępne są również w jasnym kolorze, który nie zaciemnia wnętrza w tak dużym stopniu. Jako że na tylnej kanapie często podróżują dzieci, przygotowaliśmy również wybór osłon będących atrakcyjnymi dla najmłodszych.

Folia przyciemniająca – maksymalne zaciemnienie

Jeśli potrzebujemy maksymalnego przyciemnienia, a swojemu samochodowi chcemy zapewnić duża dozę tajemniczej elegancji, polecamy sprawdzić oferowane przez nas rozwiązania przyciemniające, których działanie oparte jest o zastosowanie folii. Jest ona dostępna w dwóch odcieniach: ciemnym BLACK (średni poziom przyciemnienia) i bardzo ciemnym SUPER DARK BLACK (wysoki poziom przyciemnienia). Każdy odcień posiada niezbędne atesty dopuszczające do ruchu pojazdy, w których jest ona stosowana. Folia przyciemniająca wraz z kompletem narzędzi potrzebnych do jej montażu stanowi skuteczne wyjście dla tych kierowców, dla których zwykła osłona przeciwsłoneczna wydaje się niewystarczająca.

Czekamy na kontakt!

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu z biurem obsługi klienta sklepu Motoautko.pl! Nasi konsultanci z przyjemnością rozwieją wątpliwości, doradzą w kwestii odpowiedniego sprzętu, a także pomogą podczas podejmowania decyzji. Można się z nami skontaktować tradycyjną drogą telefoniczną lub poprzez formularz e-mail dostępny z poziomu każdej oferty. 

pixel