SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Bagażniki rowerowe na hak

( ilość produktów: 139 )

Wybierając się na urlop, warto pomyśleć o zabraniu ze sobą roweru. Bagażniki rowerowe na hak sprawiają, że przewóz jednośladu jeszcze nigdy nie był tak prosty. Rozwiązanie to docenią nie tylko pasjonaci jazdy na dwóch kołach. Podczas pobytu na wczasach często bowiem zdarza się, że do przebycia mamy niewielkie odległości, które pieszo zabierają jednak dużo czasu – w takim przypadku dobrze jest mieć ze sobą jednoślad, dzięki niemu bowiem zaoszczędzimy czas potrzebny na przebycie drogi, a dodatkowo unikniemy niepotrzebnego zużycia paliwa w samochodzie. Do przewozu roweru niezbędne jest jednak specjalny ekwipunek. Dzięki naszym bagażnikom rowerowym na hak transport twojego jednośladu stanie się banalnie łatwy, a przy tym bezpieczny.

Bagażnik na hak – wygodny sposób na transport rowerów

W dziedzinie przewozu sprzętu kolarskiego bagażniki rowerowe na hak są najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem. Nie wymaga on bagażnika bazowego, który niezbędny jest w innych wypadkach, na przykład przy montażu za uchwyty dachowe. Zarazem umiejscowienie przewożonych rowerów z tyłu samochodu pozytywnie wpływa na bezpieczeństwo transportu, co wykluczone jest w przypadku umieszczenia ich na dachu auta. Z tego powodu bagażnik montowany na haku polecany jest zwłaszcza tym kierowcom, którzy swój jednoślad planują zabrać w dłuższą podróż. Zapewniona jest wtedy o wiele większa stabilność całego pojazdu niż w przypadku innych metod. W przypadku tego typu rozwiązania nie dochodzi też do znacznego zwiększenia oporów powietrza, które jest obecne przy stosowaniu innych sposobów. Dodatkowo warto nadmienić, że przewożenie rowerów z tyłu pojazdu nie podnosi poziomu hałasu w aucie, co ma niebagatelne znaczenie przy dłuższych podróżach, kiedy to komfort użytkowania staje się priorytetowy.

Prosty montaż, wygoda funkcjonowania

Bagażniki rowerowe na hak czynią przewóz rowerów prostym i nieskomplikowanym. Uniwersalny montaż, który charakteryzuje każdy z naszych produktów, sprawia, że tego typu akcesorium pasuje do każdego auta wyposażonego w hak. W naszej ofercie posiadamy sprzęt przystosowany do przewozu nawet 4 rowerów na jednej platformie, dzięki czemu cała rodzina będzie mogła korzystać z uroków pedałowania niezależnie od miejsca, w którym się znajdziecie. Dodatkowo wiele z naszych modeli wyposażono w system szybkiego montażu na pojeździe, co sprawia, że do zamocowania wystarczy nawet jeden wkrętak. Zachęcamy też do zapoznania się z bagażnikami posiadającymi funkcję odchylania, która gwarantuje dostęp do tylnego kufra bez konieczności zdejmowania jednośladów oraz pozwala zamontować box dachowy.

Sprawdzeni producenci gwarancją jakości

W asortymencie posiadamy wyłącznie wysokiej jakości bagażniki rowerowe na hak pochodzące od renomowanych producentów. Wśród współpracujących z nami marek znajdują się m. in. Thule, Inter-Pack, Cruz i wiele innych firm, których doświadczenie gwarantuje pełną satysfakcję użytkowania. Naszym klientom proponujemy sprawdzone, niezawodne rozwiązania, które docenione zostały przez rzeszę nabywców. Każdy z prezentowanych przez nas bagażników rowerowych na hak wykonano z mocnych stopów stali i aluminium, co gwarantuje ich wytrzymałość i trwałość, dodatkowo podnosząc odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Czekamy na telefony lub też wiadomości elektroniczne wysłane poprzez formularz dostępny przy każdej ofercie.  

pixel