Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Bagażniki rowerowe na tylną klapę

( ilość produktów: 31 )

Bagażniki rowerowe na klapę samochodu to świetne rozwiązanie dla wszystkich miłośników pedałowania, którzy swój jednoślad chcą zabrać w dłuższą podróż. Rower warto też zabrać ze sobą w przypadku rodzinnych wyjazdów – jest to świetny sposób na integrację z bliskimi sprawiający, że czas wakacji stanie się dla wszystkich jeszcze bardziej przyjemny. Korzyści z posiadania bicykla w miejscu wczasów docenimy również wtedy, gdy czekać nas będą przechadzki na krótkie odległości, które jednak nierzadko potrafią zabrać sporo czasu podczas przemierzania dystansu na piechotę. Jeśli jednak będziemy mieć ze sobą rower, podczas takich sytuacji zaoszczędzimy zarówno czas, jak również paliwo w samochodzie. Bagażniki rowerowe na klapę są przy tym rozwiązaniem najbardziej wszechstronnym wśród tego typu rozwiązań.

Bagażnik na klapę – optymalne rozwiązanie

Przewożenie roweru z tyłu samochodu to optymalne rozwiązanie wśród metod na transport jednośladów przy pomocy auta. Umieszczenie ich za samochodem nie zaburza śladu aerodynamicznego pojazdu, dzięki czemu można uniknąć wzrostu spalania paliwa – jest to wada obecna w przypadku bagażników dachowych. Dodatkowo dzięki takiemu rozwiązaniu nie ma mowy o pogorszeniu stabilności auta, co wpływa pozytywnie na przyczepność na zakrętach. Przewóz z tyłu nie zwiększa też znacząco ogólnego poziomu głośności panującego wewnątrz auta, co ma niebagatelne znaczenie zwłaszcza podczas podróży na dłuższy dystans. Koniec końców warto pamiętać, że tylny montaż sprawdza się w przypadku wysokich samochodów, na przykład terenówek. Umieszczenie roweru na dachu kilkumetrowego auta mogłoby bowiem nastręczać sporych problemów, które nie mają miejsca wtedy, gdy przewozimy je z tyłu.

Bezproblemowe rozwiązanie

Bagażniki rowerowe na klapę to rozwiązanie dla tych wszystkich, którzy szukają bezpiecznego i sprawdzonego rozwiązania do transportu jednośladu. Są one przeznaczone przede wszystkim dla tych kierowców, którzy potrzebują bezpiecznej i niezawodnej metody dostępnej w rozsądnej cenie. Proponowany przez nas w tej kategorii sprzęt jest również wyjściem dla tych osób, których auto nie jest wyposażone w hak umożliwiający założenie platformy. Montażu dokonuje się bowiem bezpośrednio na rant klapy, najczęściej poprzez zaciśnięcie pasków montażowych. Jest to zatem bezproblemowa metoda, z którą poradzi sobie każdy zmotoryzowany rowerzysta. Dodatkową zaletą tego typu ekwipunku jest również konstrukcja pozwalająca na zamocowanie bagażnika bez użycia narzędzi; cecha ta jest obecna wśród większości dostępnych w naszym sklepie modeli. Dzięki temu nawet podczas wyjazdu w łatwy sposób zdemontujesz swój bagażnik samochodowy na rower, uzyskując pełny dostęp do silnika.

Sprawdzeni dostawcy

Naszym klientom proponujemy bagażniki rowerowe na klapę pochodzące wyłącznie od renomowanych producentów, których renoma została wyrobiona w toku wieloletniego doświadczenia w branży urządzeń zwiększających możliwości przewozowe samochodów. W asortymencie posiadamy sprzęt w szerokim wachlarzu cen, który oferują firmy takie jak m. in. Thule, Peruzzo, Aguri i wiele innych. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz dostępny przy każdej ofercie. Nasi konsultanci z przyjemnością odpowiedzą na pytania, udzielając przy tym niezbędnych porad.  

pixel