Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pokrowce na samochód

( ilość produktów: 106 )

Pokrowce na samochód to akcesoria, dzięki którym będzie można ochronić swoje auto przed niskimi temperaturami oraz szkodliwym działaniem wilgoci i śniegu. Jesteśmy pewni, że każdy pokrowiec na samochód, który znajdą Państwo w naszej ofercie będzie spełniał swoją rolę niezawodnie i niezwykle skutecznie.

Zapewniamy, że są to elementy wykonane z materiałów wysokiej jakości, które sprawdzają się nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach. Jeśli wybiorą Państwo nasz pokrowiec na samochód, na pewno nie będą żałować swojej decyzji.

Zalety stosowania pokrowców na samochód

Pokrowce samochodowe to propozycja dla osób nie posiadających garażu ani zadaszenia zabezpieczającego pojazd przed opadami atmosferycznymi oraz mrozem. Samochód pozostawiony bez okrycia jest narażony również na intensywne działanie promieni UV, groźne kwaśne deszcze oraz brudzące pyłki kwiatów. Naszym akcesoriom zaufało już wielu klientów, którym zależy na czystym i estetycznym wyglądzie samochodu, mimo niesprzyjających warunków, z jakimi zmagają się kierowcy na otwartych publicznych parkingach. Pokrowce na samochód nie tylko chronią przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, ale również zabezpieczają samochód przed korozją. Deszcz oraz wilgoć szybko odparowują z powierzchni materiału, a miękkie obszycie i wewnętrzna tkanina nie uszkadzają w żaden sposób lakieru na karoserii i są w pełni bezpieczne podczas codziennego użytkowania.

Skuteczna ochrona przed zabrudzeniem 

Dodatkowo, pokrowce na samochód to idealne zabezpieczenie przed sokami drzew, zabrudzeniami miejskimi oraz zanieczyszczeniami pozostawianymi przez ptaki. Pokrowce na samochód pomagają nam również zaoszczędzić sporo czasu, jaki poświęcamy podczas zimowych poranków na skrobanie szyb i odśnieżanie pojazdu. Wysokiej jakości materiał zastosowany do produkcji naszych plandek pełni także funkcję zabezpieczającą przed niefortunnym uszkodzeniem samochodu na parkingu oraz drobnymi zarysowaniami karoserii. Wszystkie pokrowce na samochód wyposażone są w specjalne ściągacze z linką, które można z łatwością dopasować do kształtu samochodu oraz wyregulować na tyle dokładnie, by silny wiatr nie stanowił zagrożenia. Do oferowanych przez nas modeli dołączona jest instrukcja obsługi, która krok po kroku pokaże, jak w szybki sposób prawidłowo zdejmować i zakładać pokrowiec na samochód.

pixel