Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kosze dachowe samochodowe

( ilość produktów: 90 )

Kosze dachowe to akcesorium niezbędne dla każdego samochodu, który szykowany jest do dłuższej podróży. Dzięki dodatkowemu miejscu, jakie możesz wykorzystać na dachu swojego auta, bez problemu pomieścisz wszelkie te bagaże, które nie będą chciały wejść do bagażnika. Kosze dachowe to praktyczne rozwiązanie przeznaczone dla wszystkich zmotoryzowanych podróżników.

Korzyści płynące z nadprogramowego miejsca na dachu docenią zwłaszcza kierowcy posiadający duże rodziny. W takim przypadku pakowanie zawsze nastręcza wiele problemów, dlatego tego typu ekwipunek jest szczególnie polecany jako dodatkowe wsparcie przed rodzinnymi wyjazdami. 

Dodatkowa przestrzeń dla twojej rodziny

Kosze dachowe to nic innego, jak dodatkowy bagażnik. W celu zwiększenia powierzchni bagażowej auta wykorzystywana jest górna powierzchnia samochodu, co sprawia, że w podróż możemy zabrać o kilka toreb więcej. Ma to niebagatelne znaczenie zwłaszcza wtedy, gdy czekają nas dłuższe wakacje w gronie najbliższych. Wszyscy ci kierowcy, którzy na wczasy jadą wypełnionym aż po dach samochodem, powinni zastanowić się nad inwestycją w sprawdzone i niezawodne rozwiązanie zwiększające możliwości przewozowe naszego auta. Kosz dachowy z jednej strony podniesie walory użytkowe pojazdu poprzez rozszerzenie jego funkcjonalności, z drugiej zaś podniesie ogólny komfort użytkowania w znacznym stopniu. Dzięki umieszczeniu bagaży poza wnętrzem wozu, w środku zwiększa się ilość oferowanego przez nie miejsca. Jest to bezcenna zaleta przede wszystkim wtedy, gdy w dłuższą podróż zabieramy więcej dorosłych osób.

Kosze dachowe – przydatne w firmie

Zakup kosza dachowego opłaci się również wtedy, gdy w naszym firmowym aucie wciąż brakuje miejsca. Dostępne w naszej ofercie bagażniki dachowe można z powodzeniem umieścić także na aucie dostawczym w celu zaoszczędzenia miejsca wewnątrz. Dzięki temu rozwiązaniu nie będzie stanowiło już problemu rozmieszczenie w aucie wszelkich niezbędnych, ale mniej używanych akcesoriów, na przykład drabin czy mniejszych rozmiarów sprzętu budowlanego. Ekwipunek, który jest potrzebny, ale codziennie zabiera przestrzeń użytkową w środku auta, od teraz znajdzie nowe miejsce poza nim. Możliwości, które daje stosowanie kosza dachowego w samochodzie firmowym, są nieocenione zwłaszcza w przypadku przedsiębiorstw zajmujących się przewozem towarów w sytuacjach takich jak przeprowadzki i transport większych ilości produktów na mniejsze odległości. Dzięki korzyściom z bagażnika na dachu zaoszczędzisz czas i pieniądze – przewieziesz więcej rzeczy w krótszym czasie!

Bagażniki dla każdego

Kosze dachowe oferowane przez nas sklep to produkty pochodzące tylko od sprawdzonych firm. W asortymencie posiadamy bagażniki marek Cruz i Amos-Bis o ładowności 75 lub 150 kg. Wykonane są one z najwyższej jakości wzmacnianej stali. Montaż każdego kosza jest bardzo prosty, zaś ergonomia użytkowania wysoka. Stopki każdego z nich wyposażone są w skuteczne gumowe zabezpieczenia sprawiające, że niemożliwe jest porysowanie lakieru. Nasze bagażniki można montować na standardowych relingach każdego auta, do którego dany model jest przeznaczony. Wszystkie produkty w naszych magazynach dostępne są w atrakcyjnych cenach.  

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz dostępny pod każdą ofertą.

pixel