Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Bidony i butelki na wodę

( ilość produktów: 2 )

Woda jest niezbędnym surowcem umożliwiającym przetrwanie organizmów żywych. Nasze ciało składa się z wody aż w 70 procentach, dlatego tak ważne jest, aby na co dzień uzupełniać płyny możliwie obficie i regularnie. Wydatnie może nam pomóc w tym zapewnienie sobie pod ręką odpowiedniego narzędzia, które zawierać będzie w sobie ulubiony napój, a przy tym zapewni nam wygodne korzystanie z niego w każdych warunkach, niezależnie od tego, czy przebywamy w ruchu, czy też nie.  

Dobrze byłoby również, gdyby nasza nowa butelka na wodę była stuprocentowo szczelna, a jej czyszczenie nie nastręczało trudności. Wszyscy bowiem wiemy, jak bardzo bakterie lubią przebywać w wilgotnym otoczeniu, dlatego tak ważne jest, by nasz pojemnik utrzymywał należytą higienę. Wszystkie te parametry spełniają dostępne w naszym sklepie bidony marki Contigo.

Butelki na wodę dla wymagających

Bidony oferowane w sklepie Motoautko.pl są akcesoriami, których zalety doceni każdy, kto nie wyobraża sobie prowadzenia samochodu w odcięciu od ulubionych napojów. Marka Contigo, której nazwa po hiszpańsku oznacza „z tobą”, jest liderem na rynku rozwiązań umożliwiających komfortowe, bezpieczne zaspokajanie pragnienia. Wykonanie z wytrzymałego tworzywa, nazwanego przez producenta Tritan™, gwarantuje wytrzymałość zarówno na uderzenia o twarde powierzchnie, jak również przypadkowe zgniecenie pojemnika. Dodatkowo ów materiał jest tworzywem na tyle lekkim, że przenoszenie pojemnika w torebce czy plecaku nie będzie przysparzało trudności.

Bidon na wodę – i nie tylko?

Dodatkowo proponowane przez nas bidony wyposażone są w szereg innowacyjnych rozwiązań, które poprawiają ich walory użytkowe, a tobie pozwolą na wygodne korzystanie z dobrodziejstw, które ze sobą niosą. Technologia Autospout, która zapewnia szczelne i bezpieczne zamknięcie umożliwia wszechstronne korzystanie niezależnie od sytuacji, w jakiej się znajdziesz. Twoja nowa butelka na wodę i inne napoje nie wypuści z siebie ani kropli nawet wtedy, gdy trafi na szczególnie trudne warunki. Dodatkowo z butelek Contigo możesz korzystać przy pomocy jednej ręki, co jeszcze szczególnie przydatne wtedy, gdy siedzisz za kierownicą. Model Ashland dodatkowo wyposażony został w wygodną słomkę, która dodatkowo ulepsza korzystanie z bidonu.

Jak wyczyścić bidon Contigo?

Przy tym nie można zapominać o bardzo łatwym zapewnieniu higieny, jakie gwarantują oferowane przez nas pojemniki na wodę. Każdy z nich da się bez problemu umyć, czego nie można powiedzieć o standardowych bidonach dostępnych na rynku, w przypadku których dbanie o ich czystość jest zazwyczaj utrudnione ze względu na wąską szyjkę. Dodatkowo rozwiązania zapewniające przenoszenie płynów, które proponuje nasz sklep uniemożliwiają wchłanianie nieprzyjemnych zapachów, a wykonanie z materiału Tritan™ sprawia, że butelkom niestraszna jest nawet długotrwała ekspozycja na słońce.

Czekamy na pytania!

W przypadku jakichkolwiek pytań, wątpliwości i niejasności dotyczących gadżetów z naszego sklepu zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi konsultantami. Z przyjemnością doradzimy w kwestii wyboru butelki na wodę oraz innego sprzętu tego rodzaju. Kontakt możliwy jest tradycyjną drogą telefoniczną lub poprzez formularz e-mail dostępny z poziomu każdej oferty. 

pixel