Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Akcesoria samochodowe 12/24V

( ilość produktów: 39 )

Spędzasz za kółkiem dużo czasu, a długie podróże są dla Ciebie niekomfortowe i męczące? Chcesz poprawić wygodę jazdy samochodem? Zapoznaj się z szeroką ofertą akcesoriów samochodowych 12V/24V w sklepie Motoautko, które sprawią, że podróżowanie autem stanie się komfortowe niezależnie od warunków oraz odległości, jaką musisz pokonać.

Samochodowe akcesoria w sklepie Motoautko

W czasie jazdy samochodem nie musisz rezygnować z używania sprzętu, który ułatwia lub umila Ci podróż. Wystarczy zaopatrzyć się w kilka samochodowych akcesoriów, dzięki którym poczujesz się lepiej, usiądziesz wygodniej czy też sprawniej będziesz kontrolować przebieg trasy.

Nie trać energii

W naszej ofercie znajdziesz niezwykle szeroki wybór ładowarek, przejściówek czy rozgałęźników. Urządzenia, których używasz w czasie jazdy, będą dzięki nim miały stały dostęp do prądu. W związku z czym nie musisz martwić się o rozładowane baterie telefonu czy nawigacji. Przejściówki z wtyczki zapalniczki samochodowej do złącza USB pozwolą Ci ładować wszystkie urządzenia mobilne. Nie ryzykuj – jeśli wyjeżdżasz w dłuższą podróż lub jeździsz po zagranicznych trasach, dobrze jest mieć nieustannie naładowaną nawigację, która doprowadzi Cię do celu. W razie nieprzewidzianych zdarzeń konieczny może okazać się telefon, dlatego jego naładowanie również może okazać się niezbędne. Nie musisz martwić się marką swoich urządzeń – znajdziesz u nas przejściówki również do iPhone’ów.

Nie daj się pokonać temperaturze

Jeśli nie lubisz jeździć przy włączonej klimatyzacji lub jest uszkodzona, a otwarte okna są źródłem dużego szumu, który przeszkadza Ci w skupieniu, wybierz akcesoria, które poprawią Twój komfort związany z odczuwalną temperaturą. W sklepie Motoautko oferujemy wiatrakowe wentylatory, które dają ukojenie w czasie upalnych dni, jednocześnie nie narażając Cię na przeziębienia lub zawiania. Pomagamy Ci odczuwać komfort nie tylko latem, bowiem znajdziesz u nas również akcesoria samochodowe na zimę, takie jak podgrzewane maty na fotel, które nie nagrzewają całego powietrza w kokpicie, a oddają ciepło bezpośrednio do Twojego ciała. Wśród akcesoriów samochodowych na zimę znajdują się też czajniki samochodowe, dzięki którym napijesz się herbaty lub kawy bez postoju w przydrożnym barze lub na stacji benzynowej.

A może chcesz sprawić komuś akcesoria samochodowe na prezent?

W naszej ofercie znajdziesz też inne przydatne akcesoria, które poprawiają komfort jazdy i jednocześnie są znakomitym pomysłem na drobny prezent dla bliskiej osoby. Wśród nich znajdują się przydatne, elektroniczne zegary z termometrami. Niektóre modele posiadają dodatkowe funkcje, takie jak wskaźniki napięcia sieci elektrycznej. Akcesorium samochodowym na prezent dla osoby lubiącej czystość wewnątrz pojazdu może być również odkurzacz samochodowy, który pozwala na dokładne wyczyszczenie tapicerki i trudno dostępnych miejsc. Ciekawym gadżetem jest sygnalizator włączonych świateł, dzięki któremu nigdy nie zostawisz włączonych świateł, które podczas postoju rozładowałyby akumulator Twojego samochodu.

pixel