Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Trackery i lokalizatory GPS

( ilość produktów: 11 )

Lokalizator GPS to urządzenie przeznaczone dla wszystkich tych kierowców, dla których priorytetem jest bezpieczeństwo. Tego typu akcesorium pozwoli ci dokładnie namierzyć twoje auto w przypadku kradzieży. Jest również nieocenioną pomocą na wszelkiego rodzaju wielkich parkingach, na których trudności może nastręczać wyszukanie miejsca pozostawionego pojazdu.

Można je stosować nie tylko na samochodach – dają się bowiem zamontować także na motocyklu, a nawet rowerze. Sprawdzą się również w przypadku przedsiębiorstw, w których konieczne jest monitorowanie floty pojazdów. Koniec końców, za ich pomocą można również wspomagać opiekę nad dziećmi i osobami starszymi. Dzięki naszym trackerom już nigdy niczego nie zgubisz!

Lokalizowanie samochodu poprzez aplikację na smartfona

Oferowane przez nas lokalizatory GPS to wysokiej jakości urządzenia działające na zasadzie współpracy z sieciami telefonii komórkowych. Wystarczy włożyć do niego kartę SIM, dzięki której aparat będzie mógł komunikować się z satelitą, a namierzanie stanie się możliwe. Do obsługi trackera niezbędne jest posiadanie telefonu komórkowego lub komputera. Zlokalizowanie zguby odbywa się poprzez aplikację na smartfona lub komputer, ale jest możliwe również przez wysłanie wiadomości SMS. Każdy z oferowanych przez nas trackerów wyposażony jest w system automatycznej konfiguracji przy pierwszym użyciu, co czyni jego obsługę nieskomplikowaną i bezproblemową. Modele z wyższej półki wyposażone są także w system mikrofonów podsłuchowych, dzięki którym przekonamy się, jak wygląda (albo raczej brzmi) sytuacja wokół urządzenia.

Lokalizatory GPS z funkcją SOS

Każdy z proponowanych przez nas lokalizatorów z pilotem wyposażony jest w funkcję SOS. Oferuje ona swego rodzaju alarm, których uruchamiany jest jednym kliknięciem w odpowiedni przycisk umieszczony na instrumencie. W momencie, gdy funkcja ta zostanie uruchomiona, tracker będzie wysyłał do nas wiadomości alarmowe w krótkich odstępach czasu. Jest to szczególnie przydatne w przypadku dzieci i osób starszych, na które czyhają różne niebezpieczne sytuacje. Dzięki temu będziesz dokładnie wiedział, kiedy twoi bliscy potrzebują pomocy.

Trackery GPS nie tylko do namierzania floty

Druga kategorią trackerów GPS, które posiadamy w asortymencie, są specjalistyczne urządzenia przeznaczone wyłącznie do użycia w samochodach. Podłącza się je poprzez złącze standardu OBD2, które obecne jest w każdym samochodzie wyprodukowanym po 2003 roku. Tego typu lokalizatory znajdują zastosowanie w przedsiębiorstwach, w których konieczne jest dokładne namierzanie floty. Takie aparaty świetnie sprawdzają się także jako zabezpieczenie przed złodziejami, pozwalając w kilka minut wyśledzić położenie, a nawet trasę, jaką przejechało skradzione auto. Dla naszych klientów przygotowaliśmy niezawodne lokalizatory najwyższej jakości, które zwiększają poziom bezpieczeństwa w twoim otoczeniu. Ich wysoka jakość nie musi oznaczać wysokiej kwoty, jaką trzeba przeznaczyć na zakup – każdy z produktów dostępny jest w atrakcyjnej cenie. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz dostępny przy każdej ofercie. Nasi konsultanci z przyjemnością odpowiedzą na pytania, udzielając przy tym niezbędnych porad.  

pixel