Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Szczotki i skrobaczki do szyb

( ilość produktów: 4 )

Wyobraź sobie sytuację, że wychodzisz rano do pracy, a szyba Twojego auta jest cała oszroniona. Zanim rozgrzejesz samochód do tego stopnia, aby możliwe było jej stopniowe ogrzanie od środka minie sporo czasu, jak również rośnie też zużycie paliwa. Warto zatem w swoim podstawowym wyposażeniu kierowcy posiadać skrobaczkę do szyb, która umożliwi ekspresowe pozbycie się szronu z szyby i zapewni bezpieczną jazdę.

Skrobaczka do szyb - na co zwrócić uwagę

Na rynku nie brakuje ciekawych produktów w tym segmencie, jednakże jest kilka rzeczy, na które powinieneś zwrócić uwagę. Przede wszystkim, pamiętaj o tym, że skrobaczka do szyb, nie może w żadnym wypadku uszkodzić szyby w Twoim samochodzie. Skrobaczka powinna być zatem wykonana w taki sposób, żebyś przy usuwaniu szronu nie robił jednocześnie rys. Zwróć uwagę na jej chwyt, bo często te najmniejsze, są zarazem najbardziej niewygodne w użytkowaniu. Ważnym elementem skrobaczki do szyb jest solidna guma, które delikatnie będzie usuwała lód, bez rysowania szyby.

Co będzie najlepsze dla Ciebie?

W naszej ofercie znajduje się szczotko-skrobaczka na kiju 75NT, która jest jedną z najczęściej wybieranych przez klientów. Odpowiedni uchwyt gwarantuje łatwe użytkowanie, a gąbka na nim zamieszczona sprawi, że nie będziemy mieć dodatkowych odmrożeń na dłoniach. W sytuacji, kiedy potrzebujesz czegoś większego, to zdecydowanie polecamy szczotkę do szyb ze ściągaczką i skrobaczką na teleskopowym kiju aluminiowym. Taka szczotka samochodowa sprawdzi się doskonale w przypadku większych aut, np. dostawczych. Tam jest bowiem trudniej dosięgnąć do szyby i usuwanie lodu byłoby mocno kłopotliwe. Tymczasem, szczotki i skrobaczki do szyb nie są drogimi akcesoriami i zdecydowanie polecamy się w nie wyposażyć, aby zimowa pogoda nie sprawiała codziennie rano kłopotów.

Jeśli pragniesz dowiedzieć się jeszcze więcej szczegółowych informacji o naszych propozycjach, to już teraz zachęcamy Cię do zapoznania się z ofertami poszczególnych produktów. W razie dodatkowych pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji, ponieważ zależy nam na tym, aby zakupy w naszym sklepie online były dla Ciebie najlepszym doświadczeniem.

pixel