Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Bagażniki rowerowe na koło zapasowe

( ilość produktów: 2 )

Jeśli należysz do osób aktywnie spędzających swój wolny czas, a w dziedzinie zarówno wypoczynku, jak też motoryzacji nie uznajesz kompromisów, postaw na sprawdzone rozwiązania. Sprawią one, że niezależnie od miejsca, w które się udasz, weźmiesz ze sobą swój ulubiony sprzęt. Wielofunkcyjne bagażniki rowerowe na koło zapasowe twojej terenówki w zależności od celu podróży będzie w stanie przewieźć również zestaw narciarski albo snowboardowy. Jeśli jednak jesteś zapalonym narciarzem, wybierz bagażnik przystosowany specjalnie do przewożenia sprzętu do sportów zimowych. Możliwości, które daje tego typu ekwipunek docenią zwłaszcza te osoby, dla których sport jest nie tylko sposobem na rekreację, ale też prawdziwą pasją. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Rower i narty z tyłu auta – optymalne rozwiązanie

W dziedzinie przewozu rowerów nie wynaleziono dotychczas bardziej korzystnej metody, niż umieszczenie jednośladów za samochodem. W przypadku sporych rozmiarów samochodów terenowych ma to jeszcze większe znaczenie niż jeśli chodzi o standardowe auta osobowe. Nie da się ukryć, że umieszczenie na nich dodatkowego osprzętu wymaga specjalistycznych rozwiązań. Łatwe do zamontowania bagażniki rowerowe na koło pozytywnie wpływa przede wszystkim na utrzymanie podczas podróży ogólnego bezpieczeństwa rowerów, które nie będą się chwiały tak jak w przypadku umieszczeniu ich na dachu. Nie wpływa to również na stabilność auta, co ma niebagatelne znaczenie zwłaszcza w przypadku wysokich samochodów terenowych, nierzadko mierzących kilka metrów. Dodatkowo w naszej ofercie posiadamy również uchwyty do przewozu ekwipunku do sportów zimowych, który doceni każdy amator białego szaleństwa. Warto również przyjrzeć się bagażnikom dwufunkcyjnym, które zależnie od przeznaczenia są w stanie przewieźć zarówno rower, jak również snowboard.

Wielofunkcyjny ekwipunek na twojej terenówce

Nasze bagażniki rowerowe na koło i uchwyty do przewozu nart to sprzęt jednocześnie prosty, wytrzymały i niezawodny. Każdy model został wykonany z wysokiej jakości stopów aluminiowych i aluminiowo-stalowych. Materiały te gwarantują bezproblemowe użytkowanie przez wiele lat przy jednoczesnym zachowaniu dużej odporności na korozję i niekorzystne warunki pogodowe. Wszystkie z oferowanych przez nas produktów montuje się w bardzo prosty sposób, który nie wymaga praktycznie żadnych umiejętności – do założenia większości z dostępnych u nas modeli potrzebny jest jedynie pojedynczy wkrętak. Warto też nadmienić, że dostępne u nas modele bagażników rowerowych na koło firmy Peruzzo do montażu wymagają uniwersalnej ramy tylnej, do której przytwierdzane są konkretne akcesoria. Dzięki temu do użytku dostajemy wielofunkcyjny sprzęt, który w łatwy sposób pozwoli zmienić przeznaczenie bagażnika. Każdy z produktów w naszym asortymencie pozwala na pełne korzystanie z bagażnika, nie blokując doń dostępu.

Wysoka jakość w przystępnej cenie

W asortymencie posiadamy wyłącznie wysokiej jakości bagażniki rowerowe na koło, które pochodzą od renomowanych producentów. Wśród współpracujących z nami firm znajduje się dwójka uznanych marek: Peruzzo i Fabbri. Ich wieloletnie doświadczenie gwarantuje pełną satysfakcję użytkowania. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Czekamy na telefony lub też wiadomości elektroniczne wysłane poprzez formularz dostępny przy każdej ofercie.  

pixel