Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Uchwyty samochodowe

( ilość produktów: 9 )

Niektóre przedmioty są w samochodzie niezbędne, bez innych moglibyśmy się obejść. Niezależnie od tego, czym są nam potrzebne czy nie, ich przewożenie może być niebezpieczne dla pasażerów lub ryzykowne dla technicznego stanu tych przedmiotów. Właśnie dlatego oferta sklepu MotoAutko szeroki wybór ergonomicznych uchwytów, które pomogą Ci w bezpieczny i komfortowy sposób przewozić zarówno niezbędne przedmioty, jak i te, które ułatwiają lub uprzyjemniają podróżowanie samochodem.

Przedmioty w kokpicie – dlaczego są niebezpieczne?

W czasie spokojnej jazdy przedmioty, które przewozisz w kabinie samochodu nie stanowią dla Ciebie niebezpieczeństwa. Jednak w podczas kolizji lub wypadku, podczas których samochód gwałtownie zwalnia lub nawet natychmiastowo zatrzymuje się, wprawione w ruch prędkością, którą nabrały razem z pojazdem, mogą mieć nawet kilkadziesiąt razy większy ciężar stanowiący śmiertelne niebezpieczeństwo dla pasażerów.

Uchwyty do samochodu – gwarancja bezpieczeństwa

Jednym z niezbędnych elementów wyposażenia samochodu jest gaśnica, którą musisz przechowywać w kokpicie lub bagażniku. Ze względu na swoją wagę i kształt powinna być przymocowana stabilnie, bowiem jej niekontrolowane przemieszczanie może spowodować zniszczenia wewnątrz pojazdu lub uszkodzenie samej gaśnicy. Co na to poradzić? W sklepie MotoAutko dostępne są uniwersalne uchwyty na rzepy, które utrzymają Twoją gaśnicę w stabilnym położeniu bez ryzyka jej przemieszczania się.
Obowiązkowym wyposażeniem auta jest również trójkąt ostrzegawczy. Jeśli będzie przemieszczał się po bagażniku, może ulec uszkodzeniom, dlatego mamy dla Ciebie specjalne uchwyty, które zmieszczą zarówno trójkąt ostrzegawczy, jak i gaśnicę. Dzięki niemu wszystkie przedmioty, które mogą zapewnić Ci bezpieczeństwo w kryzysowych sytuacjach, będą nie tylko bezpiecznie przewożone, ale również dostępne w jednym miejscu.

Uchwyty do samochodu na sprzęt elektroniczny

Coraz częściej musisz posługiwać się systemami nawigacyjnymi, które skutecznie doprowadzają Cię do celu podróży. Konieczność rozmawiania przez telefon w czasie prowadzenia auta nakłoniła Cię do zakupu zestawu głośnomówiącego. Mamy zatem dla Ciebie szeroki wybór uchwytów samochodowych na mobilne urządzenia elektroniczne. Znajdziesz u nas zarówno uchwyty uniwersalne, jak i przeznaczone pod urządzenia konkretnych marek. W zależności od swoich preferencji możesz wybrać uchwyty mocowane do szyby przy pomocy przyssawek, jak i do desek rozdzielczych przy użyciu specjalnych, antypoślizgowych podkładek.

Co z napojami?

Przy okazji postoju na stacji benzynowej kupiłeś kubek kawy na wynos? Podróż z nim może być nieco problematyczna. Rozwiązaniem, które umożliwi Ci podróżowanie z kubkiem gorącej kawy i bezpieczne popijanie jej podczas jazdy, są stabilne i ergonomiczne uchwyty na napoje, które znajdziesz w naszej ofercie. Bez problemu przymocujesz do deski rozdzielczej lub drzwi pojazdu, dzięki czemu Twój napój nie rozleje się i nie zabrudzi Ciebie, ani tapicerki w kokpicie samochodu.

pixel