Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zestawy głośnomówiące do samochodu

( ilość produktów: 1 )

Reprezentanci niektórych zawodów, jak choćby kurierzy czy przedstawiciele handlowi, muszą łączyć w swojej pracy jazdę samochodem i rozmowy przez telefon. Jednak używanie telefonów komórkowych podczas jazdy nie tylko grozi mandatem, ale przede wszystkim stwarza niebezpieczeństwo dla wszystkich uczestników ruchu. Właśnie dlatego, choć nie tylko dla osób pracujących za kierownicą, sklep MotoAutko przygotował szeroką ofertę zestawów głośnomówiących. Zobacz, jakie produkty z naszego sklepu umożliwią Ci rozmawianie przez telefon podczas jazdy, nie podnosząc ryzyka spowodowania kolizji lub wypadku.

Każdy kierowca znajdzie w naszym sklepie urządzenie, które odpowiada jego ulubionemu sposobowi prowadzenia rozmów telefonicznych w samochodzie. Jakie zestawy głośnomówiące znajdują się w ofercie sklepu MotoAutko?

Zestawy słuchawkowe bluetooth

Słuchawki bluetooth to w ostatnim czasie bardzo popularne rozwiązanie wśród wielu kierowców. Słuchawki są zaprojektowane w ergonomiczny sposób, dzięki czemu pasują do każdego kształtu małżowiny usznej. Odczepiany uchwyt pozwala założyć słuchawkę zarówno na prawe, jak i na lewe ucho, w zależności od osobistych preferencji kierowcy. Zaletą tego rozwiązania jest bardzo wysoka jakość czystego dźwięku, dzięki czemu rozmowy możesz prowadzić płynnie i bez nieporozumień. Niektóre modele pozwalają na połączenie z więcej niż jednym telefonem. Umożliwia to prowadzenie rozmów zarówno przez telefon prywatny, jak i służbowy. Modele dostępnych w naszym sklepie słuchawek posiadają bardzo pojemne baterie, które pozwalają na 5-6 godzin rozmów oraz około 3 godzin słuchania muzyki. Czas ładowanie mieści się w zakresie 1,5 – 2,5 godziny. Urządzenia współpracują zarówno z systemem Android, jak i iOS, dzięki czemu skorzystają z nich użytkownicy większości popularnych marek smartfonów. Oferujemy również urządzenia przeznaczone dla specjalnie dla rowerzystów i motocyklistów. Dzięki nim w czasie rowerowej lub motocyklowej wyprawy rozmawiać będzie mogło ze sobą nawet pięć osób. To rozwiązanie wręcz rewolucjonizuje podróżowanie jednośladami.

Zestawy głośnomówiące bluetooth

Dla wszystkich, którzy z jakichś powodów nie lubią słuchawek lub z przyczyn zdrowotnych nie mogą z nich korzystać, oferujemy zestawy głośnomówiące. Ich czułe mikrofony oraz wysokiej jakości głośniki pozwalają swobodnie prowadzić rozmowę, której nie zakłóci dźwięk pracy silnika. Dla kierowców dużych i głośnych pojazdów, jak np. samochody ciężarowe czy pojazdy rolnicze, mamy zestawy o szczególnie głośnych i wyraźnych głośnikach. Ze względu na większe rozmiary niż słuchawki bluetooth, zestawy głośnomówiące dają możliwość zaimportowania listy kontaktów. Pojemne baterie w niektórych modelach ładowane są za pomocą paneli solarnych. Zestawy głośnomówiące bluetooth posiadają różnego rodzaju ergonomiczne uchwyty, które pozwalają bezpiecznie i wygodnie umieścić je na deskach rozdzielczych, szybach lub osłonkach przeciwsłonecznych.

pixel