Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Ładowarki samochodowe

( ilość produktów: 6 )

Używasz nawigacji samochodowej GPS, zestawu głośnomówiącego lub innych sprzętów, jak na przykład odtwarzacze mp3 lub czajnik samochodowy? A może podczas jazdy samochodem chcesz podładować baterię swojego smartfonu? Jeśli tak, nie obejdziesz się bez ładowarki samochodowej.

Ładowarki samochodowe oferowane przez MotoAutko

W naszym sklepie znajdziesz ładowarki samochodowe przystosowane do wielu mobilnych urządzeń, które okazują się przydatne podczas jazdy samochodem. Znajdziesz tu również urządzenia bardziej rozbudowane, które poprawiają komfort jazdy, szczególnie podczas dłuższych tras. Wszystkie ładowarki są ergonomicznie zaprojektowane i posiadają odpowiedniej długości kable, które pozwalają na swobodne umiejscowienie podłączonego do nich sprzętu.W naszej ofercie znajdziesz ładowarki samochodowe pochodzące od renomowanych w tej branży producentów, wśród których są firmy takie jak Media-Tech, Aptel, Roxa, CarCommerce, Extremestyle czy mogąca pochwalić się długą tradycją polską firmę KUKLA. Ładowarki oferowane przez sklep MotoAutko są objęte gwarancją, dzięki czemu, w razie przedwczesnej awarii, możesz liczyć na pomoc.W naszym sklepie znajdziesz ładowarki, przystosowane do standardowych gniazdek DC instalowanych w samochodach, w których napięcie wyjściowe wynosi 12 V lub 24V. W ładowarkach samochodowych zostały zainstalowane porty USB, które są zdolne do przesyłania prądu o różnym natężeniu. Słabsze urządzenia przesyłają prąd wielkości 1 A, mocniejsze – 2.1 A lub nawet 3.1 A.

Adaptery, wtyczki i statywy

W sklepie MotoAutko znajdziesz nie tylko ładowarki samochodowe będące wyłącznie przejściówkami między wtyczką do gniazda zapalniczki samochodowej. Takie wtyczki wymagają bowiem użycia własnego kabla USB, który załączony został do używanego przez Ciebie urządzenia mobilnego. Dlatego w naszej ofercie są także ładowarki samochodowe z fabrycznie podłączonym kablem z końcówką miniUBS, która jest obecnie uniwersalną wtyczką pasującą do wszystkich smartfonów i urządzeń typu PDA, takich jak na przykład palmtopy.

Znajdziesz tu również adaptery, które umożliwią podłączenie urządzeń przeznaczonych do ładowania w gnieździe zapalniczki samochodowej do domowego gniazdka, z którego płynie prąd o napięciu 230 V.Wśród oferowanych przez nas ładowarek samochodowych znajdziesz takie, które są połączone ze statywem utrzymującym smartfony. Uchwyt jest regulowany, dzięki czemu dopasujesz go do urządzeń o różnej przekątnej ekranu. Takie rozwiązanie pozwoli Ci korzystać np. z aplikacji nawigacyjnych w bezpieczny sposób.

Jonizator powietrza i ładowarka samochodowa w jednym

W naszym sklepie znajdziesz także urządzenie, które spełnia więcej funkcji niż tylko ładowanie urządzeń mobilnych. Takim urządzeniem jest ładowarka połączona z jonizatorem powietrza. Jonizator pozytywnie wpływa na poprawę koncentracji i samopoczucia, oczyszcza powietrze z grzybów i wirusów, a także neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Przydatny może okazać się szczególnie osobom, których praca polega na prowadzeniu auta, przez co spędzają w nim dużo czasu. Są  nimi między innymi taksówkarze czy kierowcy samochodów ciężarowych. Polecamy go również osób cierpiących na astmę lub dolegliwości alergiczne. Pomocny okaże się także dla palaczy, którzy lubią palić w trakcie jazdy.

pixel