Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Siatki samochodowe

( ilość produktów: 4 )

Siatki samochodowe należy do tych elementów wyposażenia samochodów osobowych, których głównym zadaniem jest podnoszenie właściwości użytkowych pojazdu. Siatka do bagażnika służy przede wszystkim do zabezpieczenia przewożonych towarów i materiałów tak, by nie przesuwały się one ani nie podskakiwały w przestrzeni samochodowego kufra. Tego typu funkcjonalność jest szczególnie przydatna podczas przewozu produktów w otwartych skrzyniach czy koszach na dłuższe dystanse: zabezpieczająca siatka sprawi, że żaden z nich nie będzie się przesuwał ani podskakiwał nawet przy gwałtownym hamowaniu lub w trakcie osiągania przez pojazd wysokich prędkości, na przykład na autostradzie.

Do tego dochodzi również ułatwienie rozładunku osiągany ze względu na usunięcie konieczności zbierania rozrzuconych na przestrzeni bagażnika przedmiotów. Dzięki siatkom samochodowym z internetowego sklepu motoryzacyjnego Motoautko zwiększa się również ogólny komfort podróży poprzez zmniejszenie hałasu panującego we wnętrzu samochodu. Przewożenie stanie się zatem bezpieczne i wygodne.

Siatki do bagażnika: jak dobrać rozmiar?

W asortymencie naszego sklepu znaleźć można siatki do bagażnika dostosowane do konkretnych modeli pojazdów. Oferta obejmuje produkty przeznaczone do stosowania w kufrach większości najpopularniejszych marek producentów europejskich i azjatyckich. Należą do nich między innymi Honda, BMW, Mercedes-Benz, Ford oraz wielu innych. Podczas doboru siatki samochodowej do swojego pojazdu należy jednak pamiętać, że podana specyfikacja rozmiarowa przyjmuje wartości orientacyjne. Jeżeli zatem w naszym asortymencie klient nie znajdzie akcesorium dopasowanego do konkretnego modelu pojazdu, należy dobrać siatkę pod rozmiar zaczepów w bagażniku. Istnieje bowiem wysokie prawdopodobieństwo, iż siatka przeznaczona do konkretnego typu samochodu pasować będzie również do bagażnika auta innej marki ze względu na podobne, porównywalne wymiary zarówno samego kufra, jak również zaczepów przeznaczonych do montowana siatki samochodowej.

Siatki samochodowe Auto-Moto: 50 lat tradycji

Oferta internetowego sklepu motoryzacyjnego Motoautko w kategorii siatek samochodowych zawiera produkty uznanego krajowego producenta wysokiej jakości akcesoriów samochodowych. Przedsiębiorstwo Auto-Motor już od ponad 50 lat dostarcza elementy dodatkowego osprzętu pojazdowego dla klientów krajowych oraz zagranicznych. Wyroby łódzkiej firmy charakteryzuje wzorcowa jakość wykonania, dzięki której każda siatka do bagażnika pochodząca od tego producenta charakteryzuje się wysoką wytrzymałością przy jednoczesnej dobrej elastyczności materiałów składających się na jej konstrukcję. Z tego względu siatki te mogą być stosowane również w formie elementu zabezpieczającego lub maskującego – także poza wnętrzem auta.

Zapraszamy do kontaktu!

W przypadku jakichkolwiek pytań, dotyczących zarówno specyfikacji siatki do bagażnika, jak również jej dostępności magazynowej, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z internetowym sklepem motoryzacyjnym Motoautko. Nasi konsultanci z przyjemnością rozwieją wątpliwości trapiące klienta, jak również doradzą w kwestii doboru odpowiedniej siatki samochodowej. Kontaktować można się z nami tradycyjną droga telefoniczną lub poprzez formularz poczty elektronicznej. Życzymy udanych zakupów!

pixel