Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Alkomaty

( ilość produktów: 7 )

Alkomaty to urządzenia, które wciąż nie są dostatecznie obecne w polskich autach. Warto jednak posiadać tego typu przyrząd w celu zapewnienia bezpieczeństwa sobie, swoim bliskim, a także innym użytkownikom dróg. Instrumenty pozwalające na pomiar alkoholu w organizmie okazują się przydatne także w pracy przedsiębiorstw, w których przykłada się szczególną wagę do trzeźwości pracowników.

Dokładny pomiar alkoholu

Alkomat umożliwia nam dokładny pomiar ilości alkoholu we krwi poprzez kontrolę jego poziomu w wydychanym powietrzu. Każdy z aparatów dostępnych w naszej ofercie jest urządzeniem prostym w obsłudze, trwałym i niezawodnym, które bez problemu zmieści się w każdym samochodowym schowku. Dodatkowo w asortymencie posiadamy wymienne ustniki do alkomatów, dzięki którym każdy przyrząd może być używany przez wiele osób. Popraw swoje bezpieczeństwo dzięki profesjonalnej aparaturze z naszego sklepu!

Tylko sprawdzone produkty

W asortymencie posiadamy urządzenia produkcji firmy Alkohit. Jest to jedna z najbardziej uznanych marek na polskim rynku w dziedzinie kontroli poziomu alkoholu w organizmie. Wieloletnie doświadczenie w tej branży powoduje, że każdy alkomat Alkohit to sprzęt godny zaufania. Jego zalety potwierdziło wiele instytucji, również rządowych, które korzystają z oferowanych przez niego możliwości. Producent umożliwia również darmową kalibrację w okresie 12 miesięcy od daty zakupu – dzięki temu twoje pomiary staną się jeszcze bardziej dokładne. Na specjalne życzenie klientów alkomaty Alkohit mogą być również wyposażone w tzw. świadectwo wzorcowania akredytowane w Polskim Centrum Akredytacji. Posiadanie takiego dokumentu sprawia, że odczyty pochodzące z danego urządzenia mogą być wykorzystywane jako materiał dowodowy w sprawach sądowych. Dodatkowo producent daje długoletnie gwarancje na sensor i urządzenie, które wynoszą odpowiednio 3 i 6 lat.

Komu potrzebny jest alkomat?

Posiadanie alkomatu na własny użytek jest przydatne szczególnie wtedy, gdy nie do końca jesteśmy pewni swojej trzeźwości, a musimy wsiąść za kółko. Taka sytuacja może zdarzyć się każdemu: spotkania z bliskimi, sute bankiety, a także dnie nazajutrz po imprezie powodują, że czasem możemy mieć wątpliwość co do stanu własnego organizmu. Wtedy właśnie alkomat okazuje się przydatnym, momentami nawet niezbędnym akcesorium. Za jego pomocą szybko i dokładnie sprawdzimy, czy możemy prowadzić samochód, nie ryzykując przy tym utraty prawa jazdy, wysokiego mandatu, a nawet rozprawy sądowej. Wbudowane w nasze alkomaty czujniki są w stanie przeprowadzić do 300 dokładnych pomiarów w ciągu godziny, co sprawia, że ich koszty eksploatacyjne są bardzo niskie dzięki szybkiemu działaniu aparatury pomiarowej.

Szeroki asortyment urządzeń pomiarowych

Nasi klienci znajdą w ofercie alkomaty wraz z wymiennymi ustnikami, które cechują się doskonałymi parametrami użytkowymi. Prezentowane przez nas modele dostępne są w szerokiej gamie ofert, zawsze z zachowaniem atrakcyjnej ceny. Nie zapomnij wyposażyć swojego urządzenia w wymienne ustniki do alkomatu, dzięki którym będą mogły skorzystać z nich wszystkie potrzebne osoby. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz dostępny przy każdej ofercie.

Nasi konsultanci z przyjemnością odpowiedzą na pytania, udzielając przy tym niezbędnych porad.  

pixel