Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Producent THULE

( ilość produktów: 526 )

Marka Thule narodziła się w Szwecji w roku 1942. Firma początkowo zajmowała się wytwarzaniem produktów dla rybaków, a w 1955 roku podjęła się opracowania i wytwarzania produktów motoryzacyjnych, z czego jest dziś znana na całym świecie. W roku 1962 firma rozpoczęła produkcję swojego pierwszego uchwytu do nart. Tym samym zaczął się rozdział w dziejach firmy związany z produkcją akcesoriów samochodowych do przewozu bagażu. Kolejne lata to poszerzanie oferty firmy o następne rodzaje produktów: boxy dachowe, bagażniki dachowe, uchwyty i bagażniki rowerowe czy boxy do przewozu nart oraz desek surfingowych.

Od samego początku firmie przyświecała idea, aby oferowane produkty pozwalały na transport dowolnego bagażu w sposób bezpieczny, łatwy i ergonomiczny.

Ponadto firma jest znana z najwyższej jakości wytwarzanych przez siebie produktów. Autorskie rozwiązania i technologie sprawiają, że boxy czy bagażniki tej kompanii należą do absolutnej czołówki na rynku, a szwedzka firma od połowy lat 90-tych jest największym na świecie producentem boxów dachowych.

O marce najlepiej świadczy fakt, iż na wszystkie swoje produkty oferuje aż 5-letnią gwarancję, a ich oferta (boxy, bagażniki) posiada najważniejsze certyfikaty bezpieczeństwa i jakości (City Crash Test, ATEST TUV, B28).

Boxy dachowe Thule

To idealne rozwiązanie jeśli udajesz się w długą i daleką podróż. W takiej sytuacji ilość bagażu jaki zabierasz może przyprawić o ból głowy. Chyba, że zdecydujesz się na boxy dachowe Thule, w których przewieziesz cały swój bagaż w sposób bezpieczny i komfortowy.

Bagażniki dachowe Thule

Uniwersalność zastosowań bagażników dachowych Thule powoduje, że cieszą się niesłabnącą popularnością. Mogą posłużyć tak do przewozu konkretnego bagażu, jak i montażu innych elementów (np. uchwytu dachowego na rower).

Bagażniki rowerowe Thule

Przewożenie roweru lub rowerów na samochodzie to zawsze duże wyzwanie. Ale łatwo można temu sprostać, wystarczy wybrać bagażniki rowerowe Thule. Dostępne są w montażu na hak, klapę lub na dach. Dzięki nim bez problemu przewieziesz swoje rowery bezpiecznie i ergonomicznie.

Thule

pixel