Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kable rozruchowe

( ilość produktów: 9 )

Nie da się zaprzeczyć, że okres jesienno-zimowy jest prawdziwym testem dla każdego akumulatora. Niezwykle kłopotliwa jest sytuacja, gdy chcąc odpalić silnik, pojazd nie reaguje, ponieważ wymaga ponownego naładowania akumulatora, aby możliwe było uruchomienie auta. Dobrym rozwiązaniem są oczywiście prostowniki czy ładowarki do akumulatorów, jednak nie jest to sprzęt który posiada pod ręka każdy kierowca. Ponowne ładowanie jest również bardzo czasochłonne. W tym wypadku, bardzo przydają się kable rozruchowe, dzięki którym jest możliwe odpalenie samochodu przy pomocy innego pojazdu.

Można w takim przypadku poprosić chociażby sąsiada, czy przypadkowego kierowcę na parkingu.  Kable rozruchowe są niezbędnym wyposażenie auta podczas zimy, ponieważ niskie temperatury znacznie zmniejszają pojemność akumulatorów, dlatego sprawdź naszą ofertę i zabezpiecz się przed kryzysowymi sytuacjami.

 Czym się kierować wybierając najlepsze kable rozruchowe?

W tym wypadku kierujemy się nie tylko odpowiednią długością kabli rozruchowych, ale przede wszystkim ich wytrzymałością na napięcie. W naszej ofercie znajdziesz kable o wytrzymałości 400 A, jak również 600 A. To bardzo istotny czynnik, gdyż jeśli zdecydujesz się na najtańsze kable rozruchowe z niewielką wytrzymałością, to podczas odpalania mogą się zwyczajnie stopić. Co więcej, może przy tym dojść do uszkodzenia akumulatora w Twoim aucie lub osoby, która chciała Ci pomóc. Jeśli poruszasz się samochodem dostawczym, czy też jakimkolwiek innym, w którym zamontowany jest akumulator o wyższej mocy, to zdecydowanie powinieneś wybrać kable o mocy 600 A. To gwarancja bezpieczeństwa podczas rozruchu, bo z pewnością chciałbyś uniknąć jakichkolwiek przykrych niespodzianek. Z racji, iż mamy na uwadze dobro naszych klientów, w ofercie przygotowaliśmy wyłącznie takie przewody rozruchowe, które cieszą się popularnością na rynku i sami przetestowaliśmy ich funkcjonalność. Zachęcamy Cię do szczegółowego zapoznania się z wybranymi propozycjami, a następnie wybrania modelu kabli rozruchowych dla siebie. Jest to jedna z tych rzeczy, które warto mieć w swoim bagażniku, na wypadek, gdyby akumulator odmówił posłuszeństwa. To tym bardziej ważne, kiedy wybierasz się w dalszą podróż i chciałbyś mieć możliwość szybkiego reagowania na takie niespodziewane sytuacje.

Jeżeli masz pytania odnoszące się do naszych produktów, bardzo chętnie na każde z nich odpowiemy, gdyż staramy się dokładać wszelkich starań, aby każdy z naszych klientów był zadowolony z dokonanych zakupów.

pixel