Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Bagażniki magnetyczne na narty

( ilość produktów: 3 )

Uchwyt na narty to niezbędne akcesorium dla każdego, kto w sezonie zimowym wybiera się samochodem do górskich kurortów, by spędzić ferie na szusowaniu po ośnieżonych stokach. Samochód to optymalny środek transportu, ponieważ jest najbardziej docelowy. Wybierając się na zimowe ferie własnym autem zaopatrzonym w magnetyczny uchwyt na narty, dotrzesz bezpośrednio pod drzwi hotelu i unikniesz niewygodnych przesiadek z samolotu na lokalne autobusy.

Uchwyt magnetyczny na narty – kto powinien go wybrać?

Magnetyczny uchwyt na narty to najrozsądniejsze rozwiązanie dla zmotoryzowanych narciarzy, którzy w swoim pojeździe nie posiadają:

  • relingów dachowych, które pozwalają zamontować uchwyt nart na belki,
  • haka holowniczego, na który można zamontować uchwyt nart na hak,
  • koła zapasowego na klapie bagażnika, na którym można powiesić uchwyt nart na koło.

Uchwyt nart magnetyczny może być zatem użyty na dachu każdego samochodu, niezależnie od jego rozmiarów oraz typu nadwozia.

Magnetyczny uchwyt na narty – zalety

Najważniejsza zaleta uchwytów na narty na magnes to oczywiście ich wspomniana uniwersalność. Posiadają one jednak wiele innych zalet, dzięki którym każdy kierowca będzie mógł spokojnie transportować swoje deski.

  • Magnesy są silne i pozwalają bezpiecznie prowadzić pojazd z prędkością nawet 130 km/h.
  • Wysoka szczelność, dzięki której między dach a płytę magnetyczną nie przedostaje się woda, pozwala używać ich nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych.
  • Lakier na dachu Twojego pojazdu jest w pełni bezpieczny, bowiem magnesy nie uszkadzają jego powłoki.
  • Montaż jest banalny. Bagażniki na narty na magnes nie wymagają używania żadnych narzędzi. Wystarczy wybrać odpowiednie miejsce na dachu i po prostu umieścić na nim magnetyczny uchwyt.

Jakie uchwyty magnetyczne na narty znajdziesz w sklepie Motoautko.pl?

W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty pochodzące wyłącznie od producentów, którzy dostarczają najwyższej jakości akcesoria cieszące się doskonałymi opiniami użytkowników. Znajdziesz tu uchwyty od niemieckiej firmy Menabo oraz włoskiego producenta Fabbri. Uchwyt na narty Menabo to gwarancja niemieckiej jakości oraz bezpieczeństwa. Umieszczone w nich narty są zabezpieczane przed kradzieżą przez zamki antykradzieżowe. Duża pojemność uchwytów tego producenta pozwala na przewóz nawet trzech par nart, co oznacza, że na wypad na górski stok możesz zabrać różne rodzaje nart lub narty dla całej rodziny. W bagażnikach tych zmieścisz również deski snowboardowe. Z koli uchwyt narty Fabbri to wyjątkowy włoski design i funkcjonalność pozwalająca na przewóz każdego rodzaju nart. Uchwyty tego producenta są dostosowane do transportu biegówek, nart zjazdowych, w tym carvingowych.

Cechy naszych uchwytów

Wszystkie uchwyty dostępne w naszym sklepie montuje się bez użycia jakichkolwiek narzędzi. Spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa, które są potwierdzone certyfikatami TUV oraz CityCrash. Każdy z uchwytów jest objęty gwarancją, która w przypadku niektórych produktów wynosi nawet 3 lata.

pixel