Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pokrowce na kierownice

( ilość produktów: 7 )

Z pewnością niejednokrotnie zdarzyło ci się chwycić kierownicę w mocno nagrzanym od słońca samochodzie i równie szybko ją puścić, ponieważ temperatura jej powierzchni była tak wysoka, że parzyła w dłonie. Analogiczne sytuacje zdarzają się zimą, kiedy trzymanie wychłodzonej kierownicy sprawia ból. Prowadzenie w rękawiczkach niestety nie jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ pewność chwytu kierownicy jest znacznie ograniczona. Problem ten rozwiążesz, stosując pokrowiec na kierownicę.

Pokrowce na kierownicę – dlaczego warto?

Pokrycie kierownicy pokrowcem ma bardzo wiele zalet. Zapewnia nie tylko komfort prowadzenia, ale również sprawia, że kierownica zachowuje dobry stan wizualny.

Po pierwsze – zapewnij sobie komfort

Pewność chwytu kierownicy ma decydujące znaczenie dla bezpiecznego prowadzenia pojazdu. Dzięki pokrowcom materiałowym kierownica utrzymuje odpowiednią temperaturę zarówno latem, jak i zimą. Dzięki temu jako kierowca nie musisz martwić się o to, że „kółko” będzie Cię parzyć lub nadmiernie wychładzać dłonie. Nie tylko materiałowe, ale również skórzane pokrowce na kierownicę mają właściwości antypoślizgowe, które sprawiają, że pewność prowadzanie jest znacznie wyższa. Wszystkie pokrowce dostępne w naszym sklepie, oprócz tego, że zapewniają lepszy chwyt, również pewnie trzymają się powierzchni kierownicy. Zapewniają im to antypoślizgowe powierzchnie wewnątrz oraz solidne sznurowadła, które stabilizują ich pozycję.

Po drugie – zadbaj o wygląd swojego auta

Wielu kierowców bardzo dba o to, by wnętrze jego pojazdu prezentowało się jak najlepiej. Wykorzystują do tego liczne urozmaicenia, pośród których można wymienić między innymi pokrowce na kierownicę. W naszej ofercie dostępne są pokrowce w nowoczesnych i eleganckich fasonach. Wiele dostępnych kolorów sprawi, że każdy znajdzie coś, co nie tylko odpowiada jego gustom, ale również idealnie wkomponuje się w wystrój wnętrza samochodu. Wśród kierowców, którzy decydują się na obicie „kółka”, jest wielu miłośników skórzanych pokrowców na kierownicę, które dodają wnętrzu pojazdu szyku i elegancji.

Po trzecie – zadbaj o stan swojego pojazdu

Narażona ciągły dotyk powierzchnia kierownicy zbiegiem czasu może się wytrzeć, przez co jej wygląd będzie pozostawiał sporo do życzenia. Pokrowiec jest zatem również formą ochrony, która utrzyma kierownicę w dobry stanie wizualnym, co może mieć niemałe znaczenie w przypadku ewentualnej odsprzedaży samochodu. Dobry stan tapicerek, deski rozdzielczej oraz innych elementów wystroju jego wnętrza z pewnością podniesie wartość auta.

Jakie pokrowce znajdziesz w naszym sklepie?

Posiadamy pokrowce na kierownice o różnych rozmiarach. Dlatego mogą zaopatrzyć się w nie zarówno właściciele samochodów osobowych, jak i większych pojazdów, w których „kółko” również przybiera zwykle większe rozmiary. Niektóre pokrowce wykonane są z elastycznych materiałów, które pasują do różnych rozmiarów kierownic. W sklepie Motoautko znajdziesz pokrowce o eleganckim lub sportowym designie. Produkty są bardzo łatwe w montażu oraz demontażu. Ich czyszczenie nie przysparza żadnych problemów.

pixel