Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Dywaniki samochodowe gumowe

( ilość produktów: 2 )

Najprostszym i zarazem bardzo korzystnym pod względem finansowym sposobem na ochronę wnętrza naszego samochodu są gumowe dywaniki. To praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie sprawdzi się w każdym samochodzie, zabezpieczając przede wszelkimi przed zanieczyszczeniami i niechcianym brudem, który nieustannie wnoszony jest pod podeszwami butów.

Mamy na uwadze potrzeby i oczekiwania naszym klientów, dlatego posiadamy w naszym sklepie bogatą ofertę produktów, które dostosowane są do wielu popularnych marek samochodów takich jak Ford, Volvo, BMW czy Audi. Proponowane przez nas gumowe dywaniki samochodowe charakteryzują się dużą odpornością na pękanie, ścieranie i wyginanie się materiału. Guma jest trwałym tworzywem, który zapewnia jednocześnie elastyczność i wygodę użytkowania. Dużą zaletą gumowych dywaników do samochodów jest ich łatwe czyszczenie i sprzątanie, co zarazem chroni przed przedwczesnym zużyciem.

Komplety gumowych dywaników

Korzystając z naszej oferty mogą Państwo nabyć nie tylko pojedyncze elementy, ale również  komplety samochodowych dywaników gumowych. Dodatkowo, do wyboru są również przednie lub tylnie dywaniki, które dzielą się na typy miarowe oraz uniwersalne. Guma użyta do produkcji naszego asortymentu jest odporna na bardzo niskie oraz bardzo wysokie temperatury, co pozwala na bezpieczne użytkowanie przez wszystkie pory roku. Gumowe dywaniki samochodowe nie ulegają deformacji i odkształcaniu, nie stają się miękkie podczas upału oraz nie twardnieją w mroźne dni. Aby móc zaoferować Państwu możliwie najszerszy wybór produktów, podjęliśmy współpracę z wieloma znanymi producentami, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować nasze dywaniki do wielu marek, modeli i roczników aut, gwarantując jednocześnie atrakcyjne ceny.

pixel