Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Czajniki samochodowe

( ilość produktów: 1 )

Czajniki samochodowe to dodatkowe wyposażenie auta, które może okazać się przydatne w szczególności podczas dłuższych tras lub wypraw off-roadowych. Gorąca herbata z pewnością poprawi samopoczucie w trakcie męczącej drogi, a pobudzająca kawa podniesie poziom skupienia każdego kierowcy.

Czajniki samochodowe w sklepie MotoAutko

W ofercie naszego sklepu znajdziesz czajniki samochodowe produkowane przez firmę Automax. Urządzenia proponowane przez tego producenta są stworzone z myślą o tych, którzy spędzają za kółkiem wiele czasu, nie mając możliwości zatrzymania się w celu wypicia gorącego napoju. Czajniki produkowane przez firmę Automax mają pojemność jednego litra, co umożliwia zagotowanie wody na herbatę lub kawę nawet dla czterech lub nawet pięciu osób za jednym razem.Spośród czajników samochodowych dostępnych w naszym sklepie, możesz wybrać takie, które są zasilane prądem o napięciu 12V lub 24V. Urządzenia są oczywiście czerpią energię z wtyczki pasującej do gniazda zapalniczki samochodowej.Czajniki samochodowe 12V osiągają moc rzędu 130 W, natomiast ich mocniejsze odpowiedniki grzeją wodę z mocą równą 250 W. Czajniki samochodowe 24V pozwalają zatem na nagrzanie wody w mniej więcej dwukrotnie krótszym czasie.

Z czego składają się czajniki samochodowe?

Czajniki samochodowe są zbudowane w stabilny i solidny sposób, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia mechaniczne spowodowane upadkiem, na przykład po gwałtowniejszym hamowaniu. Filtr wody dokładnie zbiera odtrącający się podczas gotowania kamień, który bierze się z obecnych w wodzie związków wapnia. Filtr doskonale zbierze także inne zanieczyszczenia. Wygodna rączka zapewnia ergonomię i bezpieczeństwo – jest to szczególnie istotne, jeśli korzystasz z czajnika samochodowego podczas jazdy. Dzięki wskaźnikowi poziomu wody wlejesz do czajnika dokładnie tyle wody, ile potrzebujesz. Skróci to czas gotowania do minimum – bardziej istotne jest to w przypadku czajnika zasilanego prądem o napięciu 12V.Lampka kontrolna sprawi, że nigdy nie zapomnisz o tym, że woda w Twoim czajniku jest już zagotowana, szczególnie wtedy, jeśli postawisz go w dobrze widocznym dla Ciebie miejscu. Refleksyjne oko kierowcy z pewnością zauważy, że skupiająca jego uwagę czerwona kontrolka zgasła. Dzięki temu zalejesz swoją kawę lub herbatę dopiero co wrzącą wodą. Dobrze widoczne, a przede wszystkim stabilne miejsce dla czajnika samochodowego wybierzesz swobodnie dzięki długiemu kablowi zasilającemu. Długi kabel pozwoli Ci umiejscowić czajnik bez większych ograniczeń. Wszystko zależy wyłącznie od ergonomii kokpitu Twojego auta. Możesz go postawić na desce rozdzielczej, w miejscu otworów na napoje lub, jeśli podróżujesz samotnie, na fotelu pasażera.Nowoczesna płyta grzewcza zapewnia większą powierzchnię grzania w porównaniu z tradycyjną grzałką. Przyśpiesza to proces gotowania. Płaska powierzchnia jest w stosunku do grzałki o owalnym kształcie łatwiejsza do czyszczenia oraz odkamieniania.

Zakup i gwarancja

Czajniki objęte są dwunastomiesięczną gwarancją. Na życzenie klienta wystawiamy zwykły paragon lub fakturę VAT.

pixel