Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Nawigacje samochodowe GPS

( ilość produktów: 1 )

Nawigacja samochodowa GPS to system, bez którego dzisiaj wielu kierowców nie potrafi się obejść. Szczególnie przydatna jest podczas wyjazdów za granicę, jednak pomocna okazuje się także w czasie jazdy po dużych miastach. Korzystają z niej nie tylko kierowcy prywatnych samochodów – ułatwia ona pracę taksówkarzom, kurierom, przedstawicielom handlowym oraz kierowcom samochodów ciężarowych.

Nawigacja samochodowa w sklepie MotoAutko

W sklepie MotoAutko znajdziesz nawigacje samochodowe pochodzące od dwóch producentów. Są nimi cieszące się uznaniem w branży marki Navitel oraz Goclever. Wszystkie zestawy nawigujące GPS wyprodukowane przez te firmy są wykonane ze szczególną starannością. Zapewniają bezpieczne korzystanie z urządzeń podczas jazdy, są solidne i odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz posiadają pojemne baterie. Ich duża pamięć operacyjna zapewnia niezawieszanie się systemów. Są także objęte gwarancją.

Nawigacja GPS – co zyskasz, kupując zestaw nawigacyjny?

Nawigacja samochodowa GPS to przede wszystkim pewność dotarcia do celu podróży nawet w zupełnie obcym miejscu i na nieznanej trasie. Systemy nawigacyjne pozwalają również wybrać najkrótszą i najbezpieczniejszą trasę. Jeśli zatem cenisz sobie czas oraz poczucie bezpieczeństwa swoje i swoich pasażerów, wybierz nawigację GPS, która spełni Twoje oczekiwania i pomoże szybko i bezpiecznie dojechać do wyznaczonego celu.Dzięki aktualizacjom map i informacji, nawigacja GPS ostrzeże Cię przed obecnymi na drogach kontrolami prędkości, zarówno w formie fotoradarów, jak i pomiarów odcinkowych. Kierowcy, którzy poruszają się przede wszystkim po mieście, mogą wybrać nawigację samochodową z asystentem pasa ruchu, który pomaga zająć pas odpowiedni do jazdy w danym kierunku.Nawigacje samochodowe informują też o wszystkich punktach, które mogą okazać się pomocne lub niezbędne podczas podróży. Są to przede wszystkim stacje benzynowe, i punkty gastronomiczne. Jednak nigdy nie wiesz, jakie potrzeby dotkną Cię w podróży, dlatego nawigacje GPS informują również o sklepach czy aptekach.

Podróżuj po całym świecie z nawigacją samochodową GPS

Nawigacje samochodowe dostępne w sklepie MotoAutko posiadają rozbudowaną pamięć, która pozwala na przechowywanie map dróg w niemal wszystkich krajów Europy i świata. W zależności od własnych potrzeb możesz wybrać taki system, który wskaże Ci drogę do wybranego celu – kierowcom ciężarówek w zupełności wystarczą mapy Europy, także wschodniej. Natomiast miłośnicy zwiedzania różnych zakątków świata, mogą kupić nawigację, w której pamięci znajdują się mapy krajów z wszystkich kontynentów. Nawigacje GPS to przecież urządzenia przenośne, dlatego można zabrać je ze sobą w każde miejsce i używać w wypożyczonym na miejscu samochodzie.

Jakie inne możliwości możesz wybrać

Każdy kierowca może wybrać nawigację GPS z odpowiadającą mu przekątną. Ceniący wygodę i bezpieczeństwo mogą zdecydować się na GPS sterowny za pomocą komend głosowych. Gniazda USB oraz wejścia na karty SD pozwolą również zagrać na urządzenie dodatkowe materiały wideo lub audio, które mogą być pomocne w trasie. Niektóre nawigacje posiadają także wejścia słuchawkowe – szczególnie przydatne, jeśli podróżujesz nocą i nie chcesz przeszkadzać swoim pasażerom w czasie snu.  

pixel