Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kubki termiczne

( ilość produktów: 1 )

Dłuższa podróż autem jest wyczerpująca nie tylko dla kierowców, ale również da wszystkich pasażerów. Podczas długotrwałej jazdy możesz zacząć odczuwać pragnienie, zmęczenie, a nawet senność. W związku z tym dobrze mieć pod ręką kubek gorącej kawy, która pobudzi Cię, sprawiając, że pozostaniesz w pełnym skupieniu, nie narażając siebie, swoich pasażerów oraz innych uczestników ruchu na niebezpieczeństwo. Zobacz, jaki kubek termiczny do samochodu najlepiej sprawdzi się podczas jazdy. Przejrzyj nasza ofertę i wybierz najlepszy.

Kubek termiczny – jaki wybrać?

Biorąc pod uwagę, że kubek termiczny do samochodu będzie używany w mało komfortowej sytuacji, podczas zakupu wybierz taki, którego cechy pozwalają pić z niego w czasie jazdy bez odwracania uwagi od tego, co dzieję się na drodze. Jakie powinny być kubki termiczne do samochodu?

  • Szczelność. Kubki termiczne szczelne to gwarancja tego, że w czasie jazdy gorące kawa czy herbata nie wyleją się na deskę rozdzielczą, tapicerkę lub, co gorsza, na Ciebie lub którąś z osób podróżujących razem z Tobą. Kubki termiczne szczelne są dzięki takim rozwiązaniom jak podwójne zabezpieczenie przed rozlaniem. Kluczowe jest oczywiście użycie uszczelniających materiałów, takich jak plastik czy silikony, które nie reagują w żaden sposób z napojami oraz są odporne na wysokie temperatury.
  • Ergonomia. W czasie jazdy samochodem kubki termiczne do kawy są obsługiwane wyłącznie jedną ręką, dlatego muszą być wykonane w taki sposób, by picie z nich nie wymagało poświęcania dużej uwagi. Ważny jest zatem dopasowany do dłoni kształt, a także intuicyjny system otwierania i zamykania ustnika, który jednak powinien być zabezpieczony przed przypadkowym otwarciem. Istotne jest również jego dopasowanie do uchwytów na kubki znajdujących się wewnątrz pojazdów.
  • Termika. Im dłużej kubek termiczny utrzymuje temperaturę napoju, tym lepiej spełnia swoją funkcję. Dobra termika zapewniona jest dzięki podwójnym ściankom, które izolowane są od siebie próżniowo. Pozwala to utrzymywać napoje kawę lub herbatę w temperaturze wrzątku nawet przez dziewięć godzin, natomiast w gorące dni niską temperaturę nawet przez ponad dwadzieścia godzin.
  • Higiena. Kubki termiczne często posiadają skomplikowane systemy zamknięcia, które niestety trudno jest domyć. W sklepie Motoautko znajdziesz kubki, które wraz z nakrętkami wystarczy włożyć do zmywarki lub umyć pod bieżącą wodą. Jest niezwykle pomocne szczególnie w sytuacjach, gdy chcesz umyć kubek, będąc poza domem, by ponownie go napełnić.
  • Pojemność. W zależności od długości trasy, w którą się wybierasz, możesz potrzebować różnej ilości gorącej kawy lub herbaty albo napoju utrzymywanego w niskiej temperaturze. Dlatego w ofercie naszego sklepu znajdują się kubki o różnej pojemności – 470 ml lub 720 ml.

Kubki termiczne szczelne w sklepie Motoautko.pl

W naszej ofercie znajdziesz szeroką ofertę kubków termicznych pochodzących od producenta, którym jest firma Contigo. Posiadają one wszystkie wymienione wyżej cechy. Świadczy to o ich wysokiej jakości oraz bezpieczeństwie używania w czasie jazdy samochodem. Do wyboru masz różne pojemności, design oraz kolory kubów.

pixel