Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pokrowce samochodowe szyte na miarę

( ilość produktów: 19 )

Dla wielu kierowców oprócz komfortu korzystania z samochodu ważne są także jego prezencja oraz utrzymanie czystości. Pomagają w tym pokrowce samochodowe szyte na miarę z najwyższej jakości materiałów, skór i dzianin, które zapewniają elegancki wygląd wnętrza auta, pomagają zachować czystość i schludność oraz służą użytkownikowi przez długi czas bez uszczerbku na jakości.W trosce o różnorodne potrzeby klientów sklep MotoAutko przygotował szeroką ofertę pokrowców samochodowych, które idealnie dopasowane są do oryginalnych foteli montowanych w wielu modelach samochodów różnorakich marek.

Pokrowce samochodowe szyte na miarę skórzane

Skórzane pokrowce samochodowe cechują się wyjątkową elegancją, tym bardziej że, są wykonane ze szczególną starannością. Są wykończone eleganckim haftem, który jest detalem wieńczącym piękny wizualny efekt. Wszystko to sprawia, że wnętrze auta wygląda ekstrawagancko i bogato. Skóra również materiałem, który można bardzo łatwo wyczyścić – najczęściej wystarczy do tego wilgotna szmatka.

Pokrowce na miarę w sklepie MotoAutko

W sklepie MotoAutko pokrowce samochodowe szyte na miarę są dostępne w wielu kolorach, które z pewnością przypadną do gustów wielu klientów. Dostępne kolory to odcienie czerni, popielu i szarości dobrane w różnych kombinacjach. Wszystko z myślą o tym, by każdy kierowca mógł zaaranżować wewnętrzny wystrój swojego samochodu zgodnie ze swoim gustem, zachowując estetykę i ład.

Niektóre pokrowce samochodowe szyte na miarę, które są dostępne w sklepie MotoAutko, przystosowane są do foteli z bocznymi poduszkami powietrznymi. W miejscu, w którym otwiera się poduszka, pokrowce te posiadają specjalny szew, który rozchodzi się pod jej naciskiem. Dzięki temu rozwiązaniu fotel jest przykryty w całości, co podkreśla schludność auta, a jednocześnie nie uniemożliwia pracy AIRBAG-ów. System ten posiada certyfikat Przemysłowego Ośrodka Motoryzacji.Pokrowce samochodowe szyte na miarę dopasowane są do funkcji foteli, które oferują producenci aut. Nie ograniczają dostępu do podłokietnika oraz posiadają zamek błyskawiczny pozwalający na dostęp do kieszeni w siedzeniach. Umożliwiają również korzystanie ze stolików montowanych na oparciach przednich siedzeń. Pokrowce dopasowane są również do zagłówków.

Dlaczego warto?

Pokrowcami samochodowymi szytymi na miarę powinni być nimi zainteresowani szczególnie właściciele nowych samochodów, którzy chcą jak najdłużej zachować świeżość swojego auta. Dzięki pokrowcom tapicerka nie będzie się szybko zużywać, w związku z tym spadek wartości auta będzie niższy. Zadbane wnętrze może być bardzo ważnym kryterium dla kierowcy, któremu w przyszłości być może będziesz odsprzedawać swoje auto. Wybór pokrowca samochodowego szytego na miarę do ważna decyzja. W jej podjęciu chętnie pomogą Ci pracownicy sklepu MotoAutko. Jeśli masz problem z założeniem pokrowca na fotel, nasi pracownicy chętnie Ci w tym pomogą. W naszych stacjonarnych salonach sprzedaży obłożymy Twój fotel pokrowcem w taki sposób, by sposób, by leżał na nim idealnie.

pixel